Jaunumi

Autotransporta nozares pedagogi satikās “Zoom” seminārā02.12.2020

whatsapp_image_2020_11_30_at_11_01_09_1.jpg27. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikums rīkoja profesionālās kompetences pilnveides semināru Autotransporta nozares (kvalifikācija “Automehāniķis”) pedagogiem, kas norisinājās tiešsaistes platformā “Zoom”. Semināra tēma “Starpdisciplināro mācību būtība un nozīme, ieviešot jauno kompetenču pieeju mācību saturā”.

Par efektīviem mācīšanās pamatiem kompetenču pieejā balstītā mācību saturā pastāstīja tehnikuma vispārizglītojošo mācību priekšmetu skolotāja Jeļena Šnikvalde, savukārt tehnikuma autotransporta jomas metodiķis Kaspars Ševčuks pastāstīja par modulārās izglītības programmas “Automehāniķis” aprobāciju un realizēšanas problēmām.

Seminārā piedalījās arī atpazīstamais televīzijas raidījuma “Zebra” vadītājs Pauls Timrots, kurš šoreiz runāja par elektroautomobiļu un hibrīdautomobiļu uzbūvi un ekspluatācijas noteikumiem, kā arī par sašķidrinātās propāna gāzes (LPG) un saspiestās dabas gāzes (CNG) iekārtām.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums pateicas visiem semināra dalībniekiem un lektoriem par dalību!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Sveicam LR Proklamēšanas 102. gadadienā17.11.2020

1918. gada 18. novembra pēcpusdienā mūsdienu Latvijas Nacionālajā teātrī proklamēja neatkarīgas Latvijas valsts izveidošanu. Mūsu valsts kopš šī brīža ir piedzīvojusi kā lielus saviļņojuma brīžus, tā arī rūgtas asaras un ciešanas. Šodien, 2020. gadā, mēs varam lepoties, ka dzīvojam brīvā zemē. Latvija mums katram nozīmē ko savu, MĒS visi kopā un katrs atsevišķi esam Latvija!  

printēt Lasīt visu ziņu

10 idejas, kā svinēt Latvijas valsts svētkus11.11.2020

10_ieteikumi_a4_2020_lv100_horizontals.jpgŠogad aprit 102. gadadiena kopš Latvijas Republikas neatkarības proklamēšanas 1918. gada 18. novembrī Rīgas pilsētas Otrajā teātrī, kuru šodien pazīstam kā Latvijas Nacionālo teātri. Piedāvājam desmit idejas, kā šogad svinēt Latvijas valsts dzimšanas dienu. Lai šīs idejas kalpo kā ierosme valsts svētku svinēšanai! Priecāsimies, ja šim sarakstam pievienosiet arī savas idejas, kā valsts svētku laiku padarīt īpašu.

Svinēsim svētkus atbildīgi, saudzējot sevi un apkārtējos un vienlaikus radot svētku prieku un noskaņu visapkārt. Tāpat atcerēsimies, ka ikvienam cilvēkam svarīgi just savstarpēju atbalstu un pleca sajūtu, jo īpaši šogad, kad svētkos netiekamies klātienē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Topošie viesmīlības speciālisti iepazīst “Roadgames” Kandavā11.11.2020

img_20201102_105031_1.jpgVēl klātienes mācību ietvaros mācību priekšmetā “Tūrisma un viesmīlības pakalpojumu un papildpakalpojumu pārdošana” Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Viesmīlības pakalpojumu specialitātes 2. un 3. kursa audzēkņi ar skolotāju Ilzi Ozolu devās iepazīt Kandavu ar aizraujošās Roadgames spēles palīdzību. Pēc pastaigas un spēles uzdevumu izpildes diena tika noslēgta tehnikuma kafejnīcā KaLaTe.

Spēle sastāv no vairāka veida uzdevumiem. Tās laikā iespējams izstaigāt Kandavas pilsētu, atklāt skaistākās vietas, uzzināt interesantus faktus un vispār – lietderīgi baudīt brīnišķīgu dienu. Izveicība, ass prāts un piedzīvojumu gars palīdzēs tikt galā ar spēles uzdevumiem.

 Kas jādara?

Lejupielādē lietotni Roadgames ➟ Ievadi spēles kodu: KANDAVA ➟ Iepazīsties ar noteikumiem ➟ Dodies piedzīvojumā

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Tehnikums pāriet uz mācību modeli "C"06.11.2020

majaslapai_c_modelis.jpgSaistībā ar valstī noteikto ārkārtas situāciju, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums no 9. novembra pāriet uz mācību modeli "C" jeb attālinātajām mācībām. Atbilstoši šim mācību modelim, prakses kursiem notiks klātienē, kamēr pārējie mācību priekšmeti - attālināti.

Aicinām izglītojamos sekot līdzi informācijai e-klase.lv. Nodarbības notiks atbilstoši stundu sarakstam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Sejas masku lietošana koplietošanas telpās ir obligāta04.11.2020

skolotajiem_un_skoleniem_sejas_maskas_javalka__1.jpg

3. novembrī valdība lēma pilnveidot spēkā esošo regulējumu piesardzības pasākumiem Covid-19 apstākļos izglītībā. Noteiktas stingrākas prasības masku lietošanai izglītības iestādēs. 

Proti, turpmāk gan bērniem no 13 gadu vecuma, gan skolotājiem sejas maskas būs jālieto atrodoties izglītības iestādes koplietošanas telpās vai vietās, kur satiekas skolotāji vai tiekas vairāku grupu bērni. Masku var nelietot, piemēram, klases telpās, kur kopā ir vieni un tie paši bērni.

Atceries - ja piektdienās nokļūšanai mājās izmantojiet tehnikuma nodrošināto transportu, arī tajā visu brauciena laiku jāvalkā maska. Tas pats attiecas arī uz pārvietošanos sabiedriskajā transportā.

printēt

Atsākas mācības neklātienē30.10.2020

whatsapp_image_2020_10_30_at_12_15_04.jpg30. oktobrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā atsākas nepilna laika jeb neklātienes nodarbības. Otrā neklātienes kursa statusā mācības turpina topošie Lauksaimniecības tehnikas mehāniķi, bet pirmkursnieki sākuši mācības, lai iegūtu kvalifikāciju “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis”.

Pirmajā neklātienes kursā šogad uzņemti 10 studenti, kuriem mācības notiks divas nedēļas mēnesī katru piektdienu un sestdienu.

Jau vēstījām, ka šajā gadā tehnikumā iespējams iegūt kvalifikāciju “Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis”, kas ir veidota atbilstoši nozares mūsdienu prasībām uz iepriekšējās kvalifikācijas “Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis” bāzes. Tie reflektanti, kuri mācības šajā kvalifikācijā uzsākuši iepriekšējos gados – gan klātienē, gan neklātienē – mācības turpina pēc iepriekšējās kvalifikācijas programmas.

printēt
Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
Pasākumu kalendārs
<
>
facebokinstagramyoutubetiktok

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas novadse-klase
back to top