Konkurss "Jaunais automehāniķis 2020"28.09.2020

Spraigā konkurencē aizvadīts konkursa "Jaunais automehāniķis 2020" fināls. Konkursa formāts būtiski atšķīrās no iepriekšējiem gadiem, kad uzdevumi tika nodrošināti BT1 izstādes ietvaros. Šoreiz finālistiem bija iespēja sacensties daudz reālākā ikdienas vidē.

Finālā savas prasmes un zināšanas rādīja 15 topošie automehāniķi, viņu vidū bija arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēknis Adrians Lasis. Šoreiz konkurence bija ļoti liela, līderi mainījās katru dienu un gandrīz pēc katra uzdevuma. Šajā gadā pirmās trīs vietas ieņēma Rīgas, Liepājas un Jelgavas tehnikumu pārstāvji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta stadionam un dienesta viesnīcai dots restarts28.09.2020

25. septembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā tika atzīmēts noslēgums apjomīgam projektam, kas rezultējies ar sporta stadiona atjaunošanu, dienesta viesnīcas ēkas pārbūvi, un aprīkojuma iegādi mācību procesa modernizēšanai.

2016. gada nogalē tika parakstīts līgums par Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros” īstenošanu.

Projekts paredzēja modernizēt izglītības procesam nepieciešamo materiāli tehnisko bāzi prioritārajās izglītības programmās, uzlabojot izglītības iestādes infrastruktūru. Projekta īstenošanas rezultātā tehnikuma dienesta viesnīca Nr. 2 pārbūvēta un aprīkota ar nepieciešamo aprīkojumu. Pārbūvēts stadions un stadiona administratīvā ēka, iegādāts sporta inventārs obligātā mācību priekšmeta “Sports” aktivitāšu nodrošināšanai. Prioritāro izglītības programmu “Autotransports” un “Lauksaimniecības tehnika”, dabaszinātņu un vispārējās vidējās izglītības programmu īstenošanas telpas aprīkotas ar mēbelēm un informācijas un komunikāciju tehnoloģijām. Lai īstenotu profesionālās izglītības kompetences centra funkcijas pieaugušo tālākizglītībā, iegādāts bibliotēkas un semināru zāles aprīkojums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (33)

Pirmo reizi “SkillsLatvia” konkursā pārbauda jauniešu prasmes mazumtirdzniecībā 21.09.2020

Nacionālā jauno profesionāļu meistarības konkursa “SkillsLatvia 2020” prasmju konkursā “Mazumtirdzniecība” noskaidroti labākie jaunie profesionāļi pārdošanas prasmē un potenciālie pretendenti dalībai konkursā “EuroSkills 2020” Austrijā 2021. gada janvārī.

Savas prasmes kopā ar vēl četriem pretendentiem konkursā parādīja arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkne Patrīcija Čiekure, skolotājas Ilzes Ozolas vadībā. Līdz pirmajām vietām šoreiz pietrūka, taču kopā ar pateicību ir saņemts uzaicinājums piedalīties konkursa “EuroSkills 2020” Latvijas komandā.

Nacionālajā jauno profesionāļu prasmju meistarības konkursā dalībnieku pārdošanas prasmes vērtēja nozares profesionāļi - eksperti: Biznesa augstskolas “Turība” Komercdarbības katedras asociētā profesore un programmu direktore Iveta Liniņa, SIA Grāmatu nams “Valters un Rapa” valdes locekle Iveta Ozola, kā arī “Estere Nature Cosmetics” īpašniece Jana Romānova.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

“Møller Auto” tehnikumam dāvina elektromobiļa detaļas18.09.2020

Ar uzņēmuma “Møller Auto” gādību Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņiem ir nodrošināta iespēja iepazīt elektromobiļa darbības pamatus – dāvanā tehnikums saņēmis elektromobiļa akumulatora bateriju un elektromotoru – ģeneratoru.

Mācību procesā ieskatu elektromobiļa darbībā gūs topošie automehāniķi, lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi un spēkratu mehāniķi.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums pateicas uzņēmumam par aktīvo iesaisti, lai jaunieši varētu apgūt jaunākās tehnoloģijas, kā arī par rīkotajiem praktiskajiem kursiem pedagogiem.

“Møller Auto” ir “Volkswagen” un “Audi” zīmolu pārstāvji Latvijā. Uzņēmums piedāvā jaunu un mazlietotu automobiļu tirdzniecību, oriģinālo rezerves daļu tirdzniecību, automobiļu virsbūvju remontu un servisa pakalpojumus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

COVID-19: mācību darba organizācija10.09.2020

Iepazīsties ar Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma mācību darba organizācijas pamatprincipiem Covid-19 izplatības ierobežošanas laikā.

Sargāsim cits citu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Darbu sāk Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kafejnīca07.09.2020

7. septembrī laba vēlējumu un sveicienu pavadīta darbu uzsāka Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kafejnīca.

Tehnikuma direktore Dace Rozentāle novēlēja kafejnīcas darbiniekiem veiksmi un izturību. Ideja par šādas kafejnīcas izveidi gaisā virmo aptuveni piecus gadus, tāpēc prieks, ka beidzot tā ir realizējusies. Direktore īpaši pateicās darbiniekiem Jānim Podkalnam un Sergejam Čikanovičam par ieguldīto darbu.

Pirmajā kafejnīcas dienā interesentu netrūka un brīžiem veidojās gara rinda. Tie, kuri ieradās pirmie, tika arī pie svētku cienasta – gardas medus kūkas. Pirmos apmeklētājus apkalpoja tehnikuma direktore Dace Rozentāle, kura pilnībā pārraudzīja kafejnīcas tapšanas procesu.

Kafejnīca galvenokārt izveidota, lai paēduši būtu tehnikuma audzēkņi, un kā prakses iespējas vieta jauniešiem, taču to var apmeklēt ikviens interesents. Ar prieku uzklausīsim arī apmeklētāju ierosinājumus par ēdienkarti, lai piedāvājums būtu pēc iespējas vairāk saistošs un vēlmēm atbilstošs. Jau šobrīd kafejnīcā var iegādāties ne tikai siltos ēdienus, bet arī dažādus konditorejas izstrādājumus.

Jāatzīmē, kafejnīcai vēl nav sava nosaukuma, tāpēc ikviens aicināts piedalīties un sociālajos tīklos iesūtīt savu variantu – izvēlētā nosaukuma autoram balva garantēta.

Kafejnīcas darba laiks: P.: 10.00 – 17:00; O., T., C.: 8:00 – 17:00. Labu apetīti!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā sāks darboties jauna kafejnīca04.09.2020

No pirmdienas, 7. septembra, Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā, Valteru ielā 6/3 sāks darboties jauna kafejnīca. Kafejnīcu varēs apmeklēt ikviens, kurš vēlēsies baudīt siltu un ar mīlestību gatavotu maltīti. Tehnikuma audzēkņi varēs paēst par zemāku cenu.

Šobrīd aktīvi notiek pēdējie telpu iekārtošanas darbi, lai no pirmdienas bijusī tehnikuma degustāciju zāle pārtaptu par vietu, kur modernā un mājīgā gaisotnē paēst. Pieredzējuša pavāra vadībā par apmeklētājiem rūpēsies arī tehnikuma Ēdināšanas pakalpojumu un Viesnīcu pakalpojumu specialitāšu studenti, kuriem šī būs iespēja iegūt praktiskas zināšanas.

Kafejnīca būs atvērta no pirmdienas līdz ceturtdienai (Pirmdienā no plkst. 10:00 – 17:00; Otrdien līdz ceturtdien no plkst. 8:00 – 17:00).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top