Video: iespaidi par dalību “Erasmus+” programā12.05.2020

Šajā mācību gadā tehnikuma audzēkņiem tika dota iespēja piedalīties “Erasmus+” programmā „Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo ārvalstu prakse profesionalitātes stiprināšanai apgūstamajā profesijā”, kas nodrošināja prakses vietas Vācijā, Portugālē, Spānijā un Apvienotajā Karalistē.

Pirmajā mācību semestrī audzēkņi devās uz Vāciju un Angliju, lai praktizētos automehāniķa, lauksaimniecības tehnikas mehāniķa, ēdināšanas pakalpojumu speciālista un elektrotehniķa arodā. Otrajā mācību semestrī, vēl pirms vīrusa “Covid-19” izplatības, jaunieši devās uz Spāniju, kur praktizējās autotransporta, ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumu nozarē.

Projektam noslēdzoties, ir tapis video ar iespaidiem no piedzīvotā. Paldies Laurim Gansonam par video izveidi!

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts pārbaudes darbu norise 2019./2020.m.g.30.04.2020

Ārkārtējās situācijas dēļ tiek mainīta ierastā kārtība, kādā skolās skolēni kārtos gala eksāmenus. 30. aprīlī valdība lēma par valsts pārbaudes darbu norises laiku 2019./2020. mācību gadā. 

printēt Lasīt visu ziņu

Piedalies tehnikuma kausā āra aktivitātēs29.04.2020

No 1. maija līdz 31. maijam ikviens tehnikuma audzēknis un darbinieks aicināts piedalīties Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kausā āra aktivitātēs. Ar vietnes «Endomondo» palīdzību pavadīsim vairāk laika svaigā gaisā soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. 

Pievienojies dalībai sacensībās, pirmās trīs vietas katrā sporta veidā iegūs arī balvas:

Soļošana  http://www.endomondo.com/chall...

Skriešana http://www.endomondo.com/chall...

Braukšana ar velosipēdu http://www.endomondo.com/chall...

Būsim aktīvi un veseli!

Arvis Savčenko, sporta organizators

printēt Lasīt visu ziņu

Iepriekš saskaņojot apmeklējumu, audzēkņi var paņemt mantas no kopmītnēm06.04.2020

Iepriekš saskaņojot apmeklējuma dienu un laiku, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi var iekļūt kopmītnēs, lai paņemtu sev piederošās lietas.

Kopmītnēs iespējams iekļūt darba dienās laika posmā no pulksten 9 līdz 15.

Saskaņot apmeklējumu iespējams, sazinoties ar tehnikuma direktori Daci Rozentāli pa tālruni 29550208.

Atgādinām, ka sekot līdzi aktuālākajai informācijai par mācību procesu var e-klase.lv.

printēt

Kopīgi rūpesimies, lai sporta stadions kalpotu pēc iespējas ilgāk24.03.2020

Pavisam nesen kandavniekiem pieejams kļuva atjaunotais Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta stadions - žogs ir noņemts un stadionu var apmeklēt ikviens. Lai svaigi atjaunotā teritorija mūs visus priecētu, un kalpotu pēc iespējas ilgāk, lūdzam ikvienu cienīt citu darbu - nepiemēslot un nebojāt apkārtni. Ja esi velosipēdists vai pārvietojies ar skrejriteni, tad nebrauc pa stadiona segumu.
Tāpat lūdzam ievērot šobrīd visā Latvijā noteiktos Valsts ārkārtas situācijas noteikumus, kas ierobežo cilvēku pulcēšanos. Ja ir vēlme apmeklēt stadionu, tad aicinām to darīt, ievērojot sociālās distancēšanās priekšnoteikumus.

printēt

Metodiskās vadlīnijas attālinātajam mācību procesam20.03.2020

Aicinām izglītojamos un viņu vecākus iepazīties ar metodiskajām vadlīnijām attālinātā mācību procesa organizēšanai.

Vadlīnijas

printēt

Mācības turpinās attālinātā režīmā19.03.2020

Saistībā ar ārkārtas situāciju valstī, izglītības iestādēs mācību process ar tehnoloģiju palīdzību tiek organizēts attālinātā režīmā. Komunicējam, atbildam uz jautājumiem, un darbojamies cik vien spējam.

Aicinām tehnikuma audzēkņus un vecākus sekot līdzi aktuālākajai informācijai par mācību procesu organizēšanu e-klase.lv.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top