Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ir nominēts “Draudzīgā aicinājuma fonda” skolu reitingā16.11.2015

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ir nominēts “Draudzīgā aicinājuma fonda” skolu reitingā. Specializēto mācību iestāžu grupā par teicamiem sasniegumiem dabas zinību mācīšanā- fizikā.

Pateicamies par augsto sasniegumu (fizikā) skolotājai Dacei Grosai un pārējiem dabas zinību skolotājiem, kā arī mūsu talantīgajiem audzēkņiem, kuri 2014./2015.m.g. kārtoja centralizēto eksāmenu fizikā.

printēt

Lāčplēša dienas skrējiens

11.11.2015

11. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda piedalījās Kandavas Sporta kluba organizētajā Lāčplēša dienas skrējienā. 4km distances laikā krosa dalībniekiem bija jāveic arī dažādi pārbaudījumi-ievainoto pārnešana un šaušana.

Tehnikuma komanda pārliecinoši ieguva 1.vietu.

Komandā startēja: Renārs Stančiks (3.ALM) Gvido Bērziņš (4.E) Andis Ūpis (3.A) Vilnis Mežeckis (3.BLM)

 Mūsu skolas labākie audzēkņi mācībās (2015.gada oktobrī). Lepojamies!01.11.2015

  1. Gunārs Filoņenko (3.A) (vid.atzīme 8,10)
  2. Kate Zonberga (3.VP) (vid.atzīme 8,00)
  3. Linda Vāciete (3.ĒP) (vid.atzīme 7,75)
  4. Sandra Birzniece (1.ĒP) (vid.atzīme 7,69)
  5. Paula Dukaļska (3.ĒP) (vid.atzīme 7,58)
  6. Dāvis Veide (2.ALM) (vid.atzīme 7,57)
  7. Madars Freimanis (1.E) (vid.atzīme 7,55)
  8. Toms Ezeriņš (2.A) (vid.atzīme 7,50)
  9. Monika Spiridona (3.ĒP) (vid.atzīme 7,42)
  10. Liāna Borščevska (1.ĒP) (vid.atzīme 7,38)
  11. Kārlis Baumanis (1.ALM) (vid.atzīme 7,36)
  12. Madara Kronberga (2.ALM) (vid.atzīme 7,33)
  13. Agate Lignicka (2.ĒP) (vid.atzīme 7,22)
  14. Artis Mucenieks (1.A) (vid.atzīme 7,18)
  15. Kristers Ķirsis (1.BLM) (vid.atzīme 7,10)
  16. Andis Mārtiņš Ošenieks (1.BLM) (vid.atzīme 7,10)
  17. Inese Kronberga (1.VP) (vid.atzīme 7,08)
  18. Everts Ercmanis (2.ALM) (vid.atzīme 7,07)
  19. Jēkabs Šeibaks (2.ALM) (vid.atzīme 7,07)
  20. Laura Kopmane (2.VP) (vid.atzīme 7,00)
  21. Annija Leimane (1.ĒP) (vid.atzīme 7,00)
  22. Alise Cimermane (2.E) (vid.atzīme 7,00)
  23. Arvils Lēvalds (2.A) (vid.atzīme 7,00)
printēt

Tradicionālajā basketbola spēlē “Skolotāji-Audzēkņi” atkal uzvarēja skolotāju komanda

05.11.2015

Š.g. 5. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās tradicionālā basketbola spēle “Skolotāji-Audzēkņi”. Ar rezultātu 66:50 jau ceturto gadu uzvarēja skolotāju komanda.

Skolotāju komandā spēlēja: Dace Rozentāle,Inese Rudzīte (8pt), Artis Rudzītis(18pt), Kaspars Ševčuks(15pt), Edgars Zariņš(18pt), Imants Cickovskis(4pt), Jānis Jansons(4pt), Gints Bernics-Berlans(4pt).

Audzēkņu komandā spēlēja: Elvita Prokofjeva(6pt), Daniela Dreislere, Liāna Borščevska, Edmunds Kleins(12pt), Normunds Kleins(2pt), Gints Vītols(14pt), Kristaps Horsts(4pt), Erlends Buks(2pt), Viktors Dreimanis(3pt), Kārlis Baumanis, Matīss Gricmanis(9pt).

Paldies visiem dalībniekiem, atbalstītājiem, tiesnešiem, sekretāriem, DJ- visiem,kas palīdzeja pasākuma noorganizēšanā!

Milzīgs paldies arī skolotājai Dzintrai Znatnajai par sarūpētajiem klinģeriem!

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam-70

30.10.2015

30. oktobrī ar svinīgiem apsveikuma vārdiem, dziesmu un deju priekšnesumiem, lai atzīmētu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 70 gadu jubileju tikās absolventi un bijušie un esošie pedagogi.

Svinīgo ceremoniju atklāja tehnikuma direktore Dace Rozentāle, pēc uzrunas ar nelielu koncertu uzstājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolvents, tagad Liepājas teātra aktieris Edgars Pujāts. Svinīgā ceremonija ieilga teju 4 stundu garumā, jo sirsnīgie apsveikuma vārdi no lielā sveicēju pulka mijās ar tehnikuma audzēkņu deju un dziesmu ansambļu priekšnesumiem, un direktora vietnieka mācību darbā Rūdolfa Vizuļa interesanto stāstījumu par tehnikuma vēsturi 70 gadu garumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (22)

Mūsu arāji gūst atzīstamus rezultātus Latvijas Arāju organizācijas rīkotajās aršanas sacensībās

29.10.2015

Š.g. 29. oktobrī Elejā notika Latvijas Arāju organizācijas rīkotās aršanas sacensības, kurās mūsu audzēkņi uzrādīja atzīstamus rezultātus:

Parasto arklu grupā

1.vieta – Mārtiņš Poškus (Kandava) 2.vieta – Arvis Slūtiņš (Kandava)

Maiņvērsējarklu grupā

1.vieta – Kristers Krauze (Kandava) 2.vieta – Nauris Paulušenko (Saulaine) 3.vieta – Artis Figoriņš (Cīrava)

Pateicības skolotājiem A.Kristālam, I.Ešenbergam, J.Jansonam (Kandava) K.Atkalnam (Cīrava), I.Straņķim(Saulaine)

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top