Latvijas Republikas krosas sacensībās Sanita Morjakova izcīna 7.vietu, Baiba Bite- 11.vietu no vairāk nekā kā 100 dalībniecēm.08.02.2017

Meiteņu komandas sastāvs krosa sacensībās: Sanita Marjakova(7.vieta), Baiba Bite(11.vieta), Sigita Reinberga(40.vieta), Daniela Dreslere(43.vieta), Santa Mūrniece(38.vieta), Emīlija Allere(nefinišēja).

Puišu komandas sastāvs krosa sacensībās: Miks Mūrnieks(48.vieta), Andis Ošenieks(49.vieta), Jānis Antiņš(53.vieta), Niks Krancmanis(51.vieta), Artis Gulbis(50.vieta), Uģis Šaripa(52.vieta).

Meiteņu konkurencē startēja 112 dalībnieces, taču puišiem 163 dalībnieki.

printēt

Sveicam KLT Racing Team ar izcīnīto 3.vietu sezonas kopvērtējumā LMT Autosporta akadēmijas rīkotajās kartingu sacensībās01.10.2016

TOP3 starp 11 skolām, kur sportiskais rezultāts bija 50%, pārējie 50% – tehnikas sagatavošana, mārketings, sabiedriskā aktivitāte, attieksme, sacensību organizatoru novērojumi – daudz un dikti. Žūrijai bija vairāk nekā grūti!

1.vietā- RTK motorsports 2. vieta- Rīgas Valsts tehnikums, 3.vieta – KLT Racing Team.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Olimpiskās dienas krosā tehnikumiešiem labi panākumi08.02.2017

Andim Ošeniekam 1. vieta

Sandim Laizānam 2. vieta

Miks Mūrnieks 5. vieta

Uģis Šaripa 6.vieta

Vilnis Mežeckis 7. vieta

printēt

Latvijas Republikas vieglatlētikas sacensības Valmierā.22.09.2016

Š.g. 22. septembrī norisinājās AMI sporta kluba organizētās Latvijas Republikas profesionālo izglītības iestāžu sacensības vieglatlētikā. Jau otro gadu sacensības tika rīkotas Valmierā- J.Daliņa vieglatlētikas stadionā. Sacensībās piedalījās 20 sportiskākās mācību iestādes no visas Latvijas.

SACENSĪBU REZULTĀTI:

4x100m stafetē mūsu meiteņu komandai 2.vieta Komandas sastāvs: Morjakova Sanita; Šteinberga Laura; Mūrniece Santa; Bite Baiba.

* Stančiks Renārs 3.vieta lodes grūšanā (Rez. 12,19 m) 

12.vieta bumbiņas mešanā (Rez. 57.52 m)

 * Pičuāns Rainers 12.vieta 100m (Rez. 0:12.12 min)

 * Auseklis Klāvs 22.vieta 1500m (Rez. 5:04,20 min)

* Rācenis Niks 46.vieta 1500m (Rez. 5:54,60 min)

* Cibuļskis Oskars (DNF)

* Morjakova Sanita 4.vieta lodes grūšana (Rez. 8,63 m) 

8.vieta 800m (Rez. 2:49,45 min) 14.vieta bumbiņas mešanā (Rez. 31,83 m)

* Mūrniece Santa 8.vieta tāllēkšana (Rez. 4,26 m) 17.vieta 100m (Rez. 0:14,45 min)

* Šteinberga Laura 17.vieta tāllēkšana (Rez. 4,04 m) 17.vieta 100m (Rez. 0:14,45 min)

* Bite Baiba 23.vieta 800m (Rez. 3:02,60 min) 

* Liepiņa Alise 24.vieta 800m (Rez. 3:02,68 min)

* Dreslere Daniela 31.vieta 800m (Rez. 3:12,45 min)

Komandu cīņā mūsu meiteņu komanda ieņēma 8.vietu, bet puišu- 19.vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

 Seminárs lauksaimniekiem- “Kvalitatīvs arums – labas ražas pamats“05.10.2016

Seminárs lauksaimniekiem- “Kvalitatīvs arums – labas ražas pamats”. Aicinām uz tikšanos Dižzemēs, Dižstendē Lībagu pagastā, Talsu novadā  AREI Stendes pētniecības centrā 2016. gada 5.oktobrī

Darba kārtība: Pulcēšanās Dižstendē 10.45 Īsa saruna par un ap arkliem 11.00 – 12.00 * Arkls, tā aprīkojums (lektors Jānis Cers); * Kā uzsākt arumu (lektors Ilgonis Ešenbergs); *  Raksturīgākās aruma kļūdas (lektors Aigars Laurinovičs). Kafijas pauze, diskusijas 12.00 – 12.30 Demonstrējumi uz lauka 12.30 – … * Arkla sagatavošana aršanai, biežāk novērotās kļūdas, to novēršana; *  Arums ar parasto arklu; *  Aršanas uzsākšana ar maiņvērsējarklu, raksturīgākās kļūdas; *  Vienlaidus arumu veidošana, aruma kvalitātes novērtēšana.

Pasākumu organizē un atbalsta: Agroresursu un ekonomikas institūta Stendes pētniecības centrs, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums, Latvijas Arāju organizācija LPKS Latraps, SIA Konekesko, SIA Silja.

Tālrunis informācijai 26360266 Inga

printēt
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top