Jauniešu radošais pasākums "Radi! Rādi! Raidi" Saldus tehnikumā24.05.2017

2017.gada 24. maijā, Saldus tehnikumā notika Kurzemes novada profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošais pasākums "Radi, rādi, raidi". Pasākumā piedalījās tehnikuma vokālais ansamblis, tautisko deju kolektīvs, teātra pulciņš un moderno ielas deju pulciņš.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kandavas stadions rekonstrukcijas gaidās26.05.2017

Noslēdzoties iepriekšējam Eiropas struktūrfondu plānošanas periodam, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums (KLT) uzsāka mērķtiecīgu darbu pie izglītības iestādes attīstības un investīciju stratēģiskā plāna vadlīniju izstrādes, kur viens no prioritārajiem mērķiem ir turpināt izglītības programmu mācību materiālās bāzes modernizēšanu un tehnikuma  infrastruktūras uzlabošanu. Galvenais instruments ieceru īstenošanai ir Eiropas struktūrfondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.3. specifiskā atbalsta mērķa “Palielināt profesionālās izglītības iestāžu skaitu” piedāvātās iespējas.

Kā Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ir iecerējis izmantot šos ES struktūrfondus, jautājām tehnikuma projektu vadītājam Antonam Studenam:

“Sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un to pārstāvošo Valsts izglītības attīstības aģentūru (VIAA) kā tehnikuma sadarbības partneri 2016. gadā tika sagatavots un iesniegts projekta iesniegums “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros. Projekta iesniegums tika atbalstīts, un tā īstenošanas kopējās izmaksas ir EUR 3 821 348,00, tai skaitā, ERAF finansējums ir 85% un valsts budžeta līdzfinansējums 15%.”

printēt Lasīt visu ziņu

Mūsu meitenes pārliecinoši izcīna 1.vietu tautas bumbas sacensībās un kvalificējas LR finālsacensībām. Lepojamies!

24.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2017. gada 24. maijā Kandavas LT sporta zālē norisinājās AMI sporta kluba apakšgrupas spēles tautas bumbā. Pirmo divu vietu ieguvējas kvalificējās uz Latvijas Republikas finālsacensībām, kas norisināsies 30.maijā- Smiltenē.

Mūsu tehnikuma meitenes bija absolūtas favorītes un uzvarēja visas 6 komandas, kopvērtējumā izcīnot pārliecinošu 1.vietu. Saldus tehnikums tika pārspēts ar rezultātu 12:0, Zaļenieku KAVS ar 7:0, Jelgavas tehnikums ar 4:0. Finālspēlē ar 11:0 tika pārspēta arī Dobeles AVS.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

"Tehniķu diena 2017" sacensību rezultāti un foto

24.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

„Tehniķu dienas 2017” sacensību rezultāti:  

1.vietu ieguvēji individuālajā vērtējumā: 
Teorētiskās zināšanas velo braukšanā- Klāvs Auseklis (2.BLM)
Velo veiklības braukšana-Niks Krancmanis (1. BLM)
Auto veiklības braukšana-Erlends Bergs (3. LM)
Auto veiklības braukšana skolotājiem – Kaspars Ševčuks
Veiklības un jautrības stafete – 4. A kurss
Interesantākais noformējums gājienā – 4. A kurss  


printēt Lasīt visu ziņu galerija (35)

"Tehniķu diena 2017"

24.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2017.gada 24.maijā  Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notiks
tradicionālā TEHNIĶU DIENA 2017, kurā piedalās tehnisko specialitāšu
izglītojamie,audzinātāji un skolotāji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Sveicam Adrianu Lasi ar izcīnīto augsto 1. vietu kartinga sacensībās, kas norisinājās Sporta kompleksā "333"

20.05.2017
Sestdien, 20. maijā, Sporta kompleksā “333” Ropažos uz kartinga trases starta līnijas stājās 15 izglītības iestāžu komandas - “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa dalībnieki, - lai cīnītos par uzvaru seriāla 2.posmā. Šoreiz veiksme bija Priekuļu tehnikuma komandas pusē, kuras pilots Jānis Mantiņš fināla braucienā izcīnīja 1.vietu, aiz sevis atstājot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines un Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālo struktūrvienību komandas. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu šoreiz pievīla tehnika. Sveicam un lepojamies ar Adrianu Lasi. printēt Lasīt visu ziņu

Mūsu audzēknis Gunārs Filoņenko izcīna 3.vietu Eiropas konkursā "Jaunais automehāniķis". LEPOJAMIES!

15.05.2017

No 2017. gada 15.-16.maijam Varšavā (Polijā) norisinās Eiropas konkurss "Jaunais automehāniķis", kurā piedalījās arī mūsu audzēknis Gunārs Filoņenko, izcīnot augsto 3.vietu. Jāatgādina,ka Gunārs Latvijā izcīnīja 1.vietu konkursā "Jaunais automehāniķis 2017", tādejādi saņemot uzaicinājumu dalībai Eiropas konkursā. Konkursa apbalvojuma ietvaros Gunāram būs iespēja apmeklēt arī Eiring Klinger ražotni Štutgartē (Vācijā).

Konkursā 1.vietu izcīnīja Lietuvas jaunais automehāniķis, 2.vietu Priekuļu tehnikuma automehāniķis, kopumā konkursā piedalījās 9 jaunieši no dažādām valstīm.

Izsakām lielu paldies skolotājiem- Alfrēdam Petrovičam, Vladimiram Ševčukam, Kasparam Ševčukam par Gunāra gatavošanu konkursam, kā arī skolotājam Kasparam par sniegto atbalstu braucienā uz Varšavu.

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top