Tehnikuma jaunietes kvalificējas finālam telpu futbolā19.02.2020

Aizvadīts AMI Sporta kluba 30. sporta spēļu Kurzemes – Zemgalas apakšgrupu turnīrs telpu futbolā jaunietēm. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda izcīnīja 2. vietu un kvalificējās lielajam finālam, kas notiks 26. februārī Rīgā.

Turnīrā ar 4:0 tika uzvarēta Jelgavas Amatniecības vidusskola, neizšķirti nospēlēts ar Jelgavas tehnikumu un vienīgais zaudējums piedzīvots pret Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošo vidusskolu, nospēlējot 1:0.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandā spēlēja Andžela Caune, Aleksa Tihomirova, Vika Linde, Sintija Valtere, Viviāna Neretina, Ilona Radvilaviča un Diāna Neretina. Komandu sagatavoja Artis Rudzītis.

Apsveicam ar iekļūšanu finālā, veiksmi arī turpmākajās spēlēs!

printēt Lasīt visu ziņu

Pavards 2020 19.02.2020

Ikgadējais ēdināšanas un viesnīcu pakalpojumu specialitāšu pasākums "Pavards" ir klāt!

5. martā Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā visas dienas garumā notiks konkursi (viesmīļiem un pavāriem), vērtēsim un degustēsim kūkas. Plkst. 13.00 ikviens interesents varēs piedalīties starptautiski atzītā bārmeņa un "Balzāmbārs" īpašnieka Andra Reizenberga pasniegtā meistarklasē.

Dienas otrajā pusē - no pulksten 18.00, kopā ar dziedošo aktieri Rihardu Leperu notiks "Pavarda" svinīgā iedegšana, noskaidrosim konkursu uzvarētājus. Noslēgumā - balle ar Juri Pavlovu (ieeja ballē - 1 eiro).

Uz tikšanos pasākumā!

printēt Lasīt visu ziņu

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma basketbolisti piektie labākie18.02.2020

12. februārī Saldus sporta hallē norisinājās AMI Sporta kluba 30. sporta spēļu finālsacensības basketbolā jauniešiem. Pietrūka pavisam nedaudz, lai Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda iekļūtu labāko trijniekā. Mūsu komanda sezonu noslēdza ar 5. vietu.

Līdzīgi kā iepriekš reģiona apakšgrupu spēlēs, viss izšķīrās pašās spēļu beigās. Pret Rīgas Celtniecības koledžu pietrūka nedaudz veiksmes un tika zaudēts pa 1 punktu. Pret Vidzemes Tehnoloģiju un Dizaina tehnikumu spēle bija līdzīga, tomēr daži neiemesti metieni spēles beigās neļāva pacīnīties par uzvaru. Atlikušās divas spēles pret Jēkabpils Agrobiznesa koledžu un Rīgas Valsts tehnikumu tika uzvarētas, izcīnot 5.vietu kopvērtējumā.

Komandā spēlēja - Dzintars Kinstlers, Gints Krautmanis, Māris Krautmanis, Dāvis Bondarenko, Mārcis Radvils, Oskars Štrauss, Miks Segliņš, Raivis Zuoks. Komandu sagatavoja Arvis Savčenko.

Sveicam!

printēt

Veiksmīgs starts ekonomikas valsts olimpiādē07.02.2020

Sveicam Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 12. klases audzēkni Kasparu Vitkovski (skolotāja Liesma Kuzmina) ar veiksmīgu piedalīšanos ekonomikas valsts 21. olimpiādē 10.-12. klašu skolēniem un uzaicinājumu uz olimpiādes trešo posmu.

Trešais posms notiks 2020. gada 10. martā Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātē, Rīgā, Aspazijas bulv. 5.

Olimpiādes mērķi ir padziļināt un paplašināt ekonomikas stundās un ārpusstundu darbā iegūtās izglītojamo zināšanas un prasmes; rosināt izglītojamos aktīvai izziņas darbībai, veicināt ekonomisko procesu norises izpratni un radīt iespēju izglītojamajiem pārbaudīt savas zināšanas un prasmes.

Olimpiādes organizatori: Valsts izglītības satura centrs  sadarbībā ar Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāti un pašvaldībām.

Olimpiādē var piedalīties 10.-12. klašu skolēni. Valsts olimpiādes I un II pakāpes ieguvējiem tiek nodrošinātas budžeta vietas bakalaura studiju programmās "Vadības zinības", "Ekonomika" un "Starptautiskā ekonomika un komercdiplomātija" ārpuskonkursa kārtībā.

printēt

Topošie viesnīcu pakalpojumu speciālisti iepazīst izstādes "Balttour" piedāvājumu05.02.2020

Starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus „Balttour" ir plašākā un nozīmīgākā tūrisma izstāde Baltijā, kas ik gadu atklāj jauno tūrisma sezonu reģionā un rada svētku sajūtu gan nozares profesionāļiem, gan ceļotgribētājiem.

Arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Viesnīcu pakalpojumu specialitātes 1. un 2. kursa audzēkņi apmeklēja izstādi, kurā sevi prezentē vairāk nekā 850 dalībnieki. 

Jauni iespaidi, priekšstats par apgūstamo profesiju un darba tirgus iespējām - to visu kopā ar pozitīvām emocijām guvām Ķīpsalā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

KLT basketbola komanda iekļūst AMI Sporta spēļu finālā05.02.2020

Notikušas AMI Sporta kluba 30. sporta spēles basketbolā jauniešiem. Kurzemes - Zemgales apakšgrupu spēlēs mūsu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma jaunieši uzvarēja visās četrās spēles, nodrošinot piedalīšanos labāko astoņu komandu finālā 12. februārī Saldū.

Rīgas VT tika uzvarēts ar 2 punktu starpību, Jelgavas Tehnikums uzvarēts papildlaikā ar 1 punkta starpību, atlikušās divas spēles pret Dobeles AV un Bulduru DV tika pārliecinoši uzvarētas.

Komandā spēlēja: Dzintars Kinstlers, Gints Krautmanis, Māris Krautmanis, Dāvis Bondarenko, Mārcis Radvils, Oskars Štrauss, Miks Segliņš, Raivis Zuoks. Komandu sagatavoja Arvis Savčenko.

Paldies puišiem par izcilo sniegumu! Novēlam jaudīgu finālu, kā vienmēr – turēsim īkšķus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiādēs labi rezultāti KLT jauniešiem04.02.2020

Kā katru mācību gadu, arī šogad tehnikuma audzēkņi sekmīgi startē vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiādēs novadā.

printēt Lasīt visu ziņu
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top