Sveicam Adrianu Lasi ar izcīnīto augsto 1. vietu kartinga sacensībās, kas norisinājās Sporta kompleksā "333"

20.05.2017
Sestdien, 20. maijā, Sporta kompleksā “333” Ropažos uz kartinga trases starta līnijas stājās 15 izglītības iestāžu komandas - “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa dalībnieki, - lai cīnītos par uzvaru seriāla 2.posmā. Šoreiz veiksme bija Priekuļu tehnikuma komandas pusē, kuras pilots Jānis Mantiņš fināla braucienā izcīnīja 1.vietu, aiz sevis atstājot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines un Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālo struktūrvienību komandas. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu šoreiz pievīla tehnika. Sveicam un lepojamies ar Adrianu Lasi. printēt Lasīt visu ziņu

Mūsu audzēknis Gunārs Filoņenko izcīna 3.vietu Eiropas konkursā "Jaunais automehāniķis". LEPOJAMIES!

15.05.2017

No 2017. gada 15.-16.maijam Varšavā (Polijā) norisinās Eiropas konkurss "Jaunais automehāniķis", kurā piedalījās arī mūsu audzēknis Gunārs Filoņenko, izcīnot augsto 3.vietu. Jāatgādina,ka Gunārs Latvijā izcīnīja 1.vietu konkursā "Jaunais automehāniķis 2017", tādejādi saņemot uzaicinājumu dalībai Eiropas konkursā. Konkursa apbalvojuma ietvaros Gunāram būs iespēja apmeklēt arī Eiring Klinger ražotni Štutgartē (Vācijā).

Konkursā 1.vietu izcīnīja Lietuvas jaunais automehāniķis, 2.vietu Priekuļu tehnikuma automehāniķis, kopumā konkursā piedalījās 9 jaunieši no dažādām valstīm.

Izsakām lielu paldies skolotājiem- Alfrēdam Petrovičam, Vladimiram Ševčukam, Kasparam Ševčukam par Gunāra gatavošanu konkursam, kā arī skolotājam Kasparam par sniegto atbalstu braucienā uz Varšavu.

Jauniešu apmaiņas stāsti projekta noslēguma pasākumā

17.05.2017

17. maijā, plkst. 9:50, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma zālē notiks noslēguma pasākums Erasmus+ projekta Nr. 2016-1-LV01-KA102-022543 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā” ietvaros, kur desmit jauniešu grupa, kas pabija praksē Brēmenē Vācijā, un septiņu jauniešu grupa, kas praktisko pieredzi guva Karintijas reģionā Austrijā  un Apvienotajā Karalistē tiksies, lai dalītos atmiņās un gūtajos iespaidos par pavadīto laiku, un iegūto pieredzi ārpus mūsu valsts robežām. Uz tikšanos aicināti visi interesenti!

"GDA čempionātā- Kandava 2017" tehnikumiešiem izcili sasniegumi

16.05.2017

2017. gada 16.maijā plkst. 15:00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika „GDA čempionāts- Kandava 2017".

Sacensības norisinājās 3 grupās: jaunieši līdz 18 g.v.; 18 g.v. un
vecāki; jaunietes un sievietes.

Tehnikumiešiem sacensībās bija izcili panākumi. Vecuma grupā 18+ uzvarēja 4.LM kursa audzēknis- Renārs Stančiks. Vecuma grupā līdz 18.g.v. mūsu audzēkņi ieņēma visu goda sešinieku un par uzvarētāju kļuva- Klāvs Auseklis(2.BLM). Meiteņu konkurencē 2.vietu izcīnīja- Sanita Morjakova (2.ĒP).