Uzņemšana turpinās sekojošās specialitātēs:

27.04.2018


  • Lauksaimniecības tehnika
  • Autotransports
  • Ēdināšanas pakalpojumi
  • Viesnīcu pakalpojumi


Tiks uzsākti Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadiona pārbūves būvdarbi01.08.2018

Projekta Nr.8.1.3.0/16/I/008 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma modernizēšana specifiskā atbalsta mērķa 8.1.3. “Palielināt modernizēto profesionālās izglītības iestāžu skaitu” ietvaros” ir noslēgts būvdarbu līgums un tiek uzsākti Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadiona un administrācijas ēkas pārbūves būvdarbi.

No š.g. 6. augusta stadions tiks norobežots no ieejas līdz basketbola laukumiem (ieskaitot) un sporta aktivitātēm tas tiek slēgts. Nepiederošām personām liegta pieeja iežogotajai teritorijai.

Paldies par sapratni! Nākamajā gadā visi varēsim sportot modernā un mūsdienīgā stadionā.

printēt

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma kartinga komanda

27.06.2018

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma  kartingu komandu veido trīs puiši - pilots Kristaps Blite, mehāniķis - Eduards Rudevics un skolotājs Kaspars Ševčuks. Tā kā cilvēkresursi ir ierobežoti, nākas ļoti pārdomāt katru soli. Mehāniķis Eduards pauž gandarījumu par to, ka komandas pilots ir ļoti prasmīgs - jūt kartingu, un vienmēr māk pēc braucieniem pastāstīt, kas nebija tā kā vajag. Jūlija beigās sacensības gaidāmas Kandavas Kartodroma trasē. Puiši atzīst, ka trase atšķiras no, piemēram, Sporta un atpūtas kompleksa "Teperis" trases, jo tā ir daudz ātrāka, ir mazāk relfeja, bet ir arī pa kādam bīstamākam līkumam. Julijā komanda plāno fokusēties uz tehnikas uzlabošanu, kā arī Kristapam jāsadziedē traumas, kas radušās pēc pēdējām sacīkstēm Smiltenē. Vēlam ātru izveseļošanos un sparīgas sacensības savā mājas trasē, mūs visus pārējos, gaidot ciemos!

FOTO: Traktordienas ietvaros, norisinās traktoru vadīšanas konkurss, kurā mūsu audzēknim Uvim Zērandam 3.vieta.

15.06.2018 - 16.06.2018

Traktordienas ir unikāls Latvijas lauksaimniecības notikums, kas pulcē plašu dalībnieku un vēl plašāku apmeklētāju skaitu, jo šeit ir traktoru sacensības, izstāde, demonstrācijas, īpašie piedāvājumi, izglītojošas aktivitātes un daudz kas cits vienkopus!

Traktoru veiklības sacensībās kopā startēja 12 audzēkņi no 3 izglītības iestādēm- Malnavas koledžas, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma un Priekuļu tehnikuma. No Kandavas LT piedalījās 3 lauksaimniecības meh. kursu audzēkņi- Toms Avotiņš, Emīls Zeltiņš, Uvis Zērands un Sandis Zalcmanis (Saulaine TS). Vislabāk no mūsējiem veicās Uvim Zērandam, kurš sīvā cīņā ieguva 3. vietu. Trase bija pietiekami sarežģīta,jo brīžiem visu izšķīra tikai daži centimetri.

Paldies pedagogiem- Jānim Jansonam, Ivaram Straņķim, Arvīdam Kristālam.

Sveicam puišus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Izlaidums

22.06.2018 12:00 - 17:00

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top