Sveicam Adrianu Lasi ar izcīnīto augsto 1. vietu kartinga sacensībās, kas norisinājās Sporta kompleksā "333"

20.05.2017
Sestdien, 20. maijā, Sporta kompleksā “333” Ropažos uz kartinga trases starta līnijas stājās 15 izglītības iestāžu komandas - “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa dalībnieki, - lai cīnītos par uzvaru seriāla 2.posmā. Šoreiz veiksme bija Priekuļu tehnikuma komandas pusē, kuras pilots Jānis Mantiņš fināla braucienā izcīnīja 1.vietu, aiz sevis atstājot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines un Rīgas Valsts tehnikuma Krāslavas teritoriālo struktūrvienību komandas. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu šoreiz pievīla tehnika. Sveicam un lepojamies ar Adrianu Lasi. printēt Lasīt visu ziņu

Mūsu audzēknis Gunārs Filoņenko izcīna 3.vietu Eiropas konkursā "Jaunais automehāniķis". LEPOJAMIES!

15.05.2017

No 2017. gada 15.-16.maijam Varšavā (Polijā) norisinās Eiropas konkurss "Jaunais automehāniķis", kurā piedalījās arī mūsu audzēknis Gunārs Filoņenko, izcīnot augsto 3.vietu. Jāatgādina,ka Gunārs Latvijā izcīnīja 1.vietu konkursā "Jaunais automehāniķis 2017", tādejādi saņemot uzaicinājumu dalībai Eiropas konkursā. Konkursa apbalvojuma ietvaros Gunāram būs iespēja apmeklēt arī Eiring Klinger ražotni Štutgartē (Vācijā).

Konkursā 1.vietu izcīnīja Lietuvas jaunais automehāniķis, 2.vietu Priekuļu tehnikuma automehāniķis, kopumā konkursā piedalījās 9 jaunieši no dažādām valstīm.

Izsakām lielu paldies skolotājiem- Alfrēdam Petrovičam, Vladimiram Ševčukam, Kasparam Ševčukam par Gunāra gatavošanu konkursam, kā arī skolotājam Kasparam par sniegto atbalstu braucienā uz Varšavu.

Jauniešu apmaiņas stāsti projekta noslēguma pasākumā

17.05.2017

17. maijā, plkst. 9:50, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma zālē notiks noslēguma pasākums Erasmus+ projekta Nr. 2016-1-LV01-KA102-022543 “Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma izglītojamo prakse Eiropā” ietvaros, kur desmit jauniešu grupa, kas pabija praksē Brēmenē Vācijā, un septiņu jauniešu grupa, kas praktisko pieredzi guva Karintijas reģionā Austrijā  un Apvienotajā Karalistē tiksies, lai dalītos atmiņās un gūtajos iespaidos par pavadīto laiku, un iegūto pieredzi ārpus mūsu valsts robežām. Uz tikšanos aicināti visi interesenti!

"GDA čempionātā- Kandava 2017" tehnikumiešiem izcili sasniegumi

16.05.2017

2017. gada 16.maijā plkst. 15:00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta kompleksā notika „GDA čempionāts- Kandava 2017".

Sacensības norisinājās 3 grupās: jaunieši līdz 18 g.v.; 18 g.v. un
vecāki; jaunietes un sievietes.

Tehnikumiešiem sacensībās bija izcili panākumi. Vecuma grupā 18+ uzvarēja 4.LM kursa audzēknis- Renārs Stančiks. Vecuma grupā līdz 18.g.v. mūsu audzēkņi ieņēma visu goda sešinieku un par uzvarētāju kļuva- Klāvs Auseklis(2.BLM). Meiteņu konkurencē 2.vietu izcīnīja- Sanita Morjakova (2.ĒP).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Radi, rādi, raidi! 201716.05.2017

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma tautisko deju kolektīvs Andras Eimanes vadībā, jauniešu vokālais ansamblis Sandras Šteinbergas vadībā un teātra pulciņš Ausmas Miglinieces vadībā, gatavojas profesionālo izglītības iestāžu radošajam pasākumam  „Radi, rādi, raidi! 2017”, kas notiks Saldus tehnikumā, 24.maijā. Lai veicas!

printēt

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā svin Valsts valodas dienu ar akciju "Valoda uz trotuāra"

13.05.2017 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Sestdien, 13. maijā , jau sesto gadu pēc kārtas Rakstniecības un mūzikas muzejs un tā draugi visā Latvijā aicina svinēt Valsts valodas dienu.

Šogad svētki tika atzīmēti ar akciju "Valoda uz trotuāra". Akcijā iesaistījās arī mūsu tehnikuma audzēkņi,kas skolas bruģi piepildīja ar dzejas, prozas rindām. 

Goda teātris viesojas tehnikumā ar izrādi "Čomiņi"

08.05.2017 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

2017. gada 8. maijā tehnikumā viesojās Goda teātris ar izrādi "Čomiņi". Izrāde bija par draudzību, mīlestību, izdabāšanu vecākiem un vēlēšanos būt patstāvīgiem.

Galvenajās lomās Edgars Ozoliņš un Rolands Beķeris.

Augusts 2017

Kartings

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība
Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
Kandavas novads
back to top