Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sacensības spiešanā guļus

11.05.2017

2017. gada 11. maijā tehnikuma svaru zālē norisinājās Kandavas LT sacensības svaru stieņa spiešanā guļus. Tika noskaidroti spēcīgākie puiši tehnikumā 6 svara kategorijās, kā arī kopvērtējumā spēcīgākie kursi.


printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumam būs savs ozols kopējā saimē

04.05.2017 Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas svētki tika atzīmēti arī Kandavas novadā. Pilsētas promenādē notika pasākums “Es esmu Latvija!” ar svinīgām uzrunām un pupu stādīšanas akciju “No mazām domām izaug lieli darbi!”. Svētki turpinājās ar 24 Latvijas simtgades ozolu iestādīšanu pie Kandavas K.Mīlenbaha vidusskolas stadiona, Mazās skolas ielā. Ozolus iestādīja izglītības iestāžu pārstāvji, domes vadība un deputāti, novada uzņēmēji, nevalstisko organizāciju pārstāvji un kultūras darbinieki. Arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma pārstāvji, kopā ar direktori Daci Rozentāli iestādīja ozolu, kas nu augs kopīgā saimē ar citiem, sagaidot Latvijas simtgadi, lai turpinātu zaļot vēl 100 gadus.


Notiks „GDA čempionāts” Kandava 2017

16.05.2017 15:00

16.maijā plkst. 15:00 Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā notiks „GDA čempionāts” Kandava 2017, kurā aicināti piedalīties dažādu vecumu un dzimumu interesenti.

Sacensības norisinās 3 grupās: jaunieši līdz 18 g.v.; 18 g.v. un vecāki; jaunietes un sievietes. Sacensību disciplīnas: šaušana ar pneimatisko šauteni 10m distancē,100m skrējiens, grnātas mešana, pievilkšanās pie stieņa/roku saliekšana un iztaisnošana, kross.

Dalībniekiem pieteikties līdz š.g. 15. maijam, pa tel. 29457272 vai e-pastā kandavasports@inbox.lv (pieteikumā norādīt vārdu, uzvārdu un dzimšanas datumu).

Sacensību nolikums šeit

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma tautas bumbas turnīrs meitenēm

09.05.2017

2017. gada 9. maijā tehnikumā norisinājās tautas bumbas turnīrs meitenēm.

Rezultāti:

1.Vieta. 3.ĒP- Ribaka Amanda,Saulgrieze Annija, Nikolajeva Amanda, Auziņa Signija, Ansberga Loreta(3.VP).

2.Vieta. 2.ĒP/VP- Morjakova Sanita, Dreslere Daniela, Mūrniece Santa, Kozlova Zeltīte, Lagzdiņa Ieva(3.ĒP).

3.Vieta. 1.ĒP- Reinberga Sigita, Jākobsone Laura, Allere Emīlija, Briģe Linda, Grosbaha Lilita, Neretina Diāna.

4.Vieta. 1.VP- Aberkase Agnese, Ņikitina Santa, Semenoviča Vita, Tarazēviča Laura, Broka Daniela, Ābolkalna Danija.

“LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa pirmajās sacensībās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda pirmajā trijniekā

06.05.2017

Ar startiem “ProKart kauss 2017” pirmajā posmā sākusies arī “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa otrā sezona, un šogad projektā piedalās jau 15 mācību iestādes. Pirmajās sacīkstes laurus plūca Daugavpils Būvniecības tehnikuma komanda, atstājot Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandu godpilnajā trešajā vietā “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa izcīņā. Savukārt  “ProKart kauss 2017” ieskaitē kandavnieki ierindojās 6. vietā.

“ProKart kauss 2017” pirmās sacīkstes norisinājās 6. maijā Madonas kartingu trasē. Pirms sacīkstēm komandām bija iespēja pārbaudīt savu kartingu tehnisko gatavību un aizvadīt kopējos treniņus. Tieši panākumi “ProKart kauss 2017” seriāla sešos posmos, kā arī tehnikas sagatavotība un atbalstītāju daudzums, noteiks “LMT Autosporta Akadēmijas” Skolu kartingu kausa otras sezonas uzvarētājkomandu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
Augusts 2017

Kartings

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienība
Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība
Kandavas novads
back to top