Piesakies mācībām tehnikumā - esi viens no mums

Sākusies pieteikšanās Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā apgūstamajās izglītības programmās. 2020./2021. mācību gadā tehnikums piedāvā pēc 9. klases apgūt perspektīvas un pieprasītas profesijas. Kopā ar pieredzes bagātiem pedagogiem ikviens var apgūt sev interesējošo arodu, mūsdienīgā vidē izzinot ne tikai teoriju, bet arī praksi.

Iepazīsties ar uzņemšanas noteikumiem -> šeit.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Uzņemšana mācībām tehnikumā turpināsies līdz 15. augustam18.06.2020

Līdz 15. augustam iespējams iesniegt dokumentus mācībām Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā.

Pieteikties vari klātienē (Valteru ielā 6 Kandavā, 3. kabinetā, darba dienās no plkst. 8 līdz 17) vai elektroniski (e-iesniegums http://kandavastehnikums.lv/uznemsana)

Lai varētu sākt mācības tehnikumā, kopā ar iesniegumu jāiesniedz: izglītības dokumenta un sekmju izraksta kopijas, medicīniskā izziņa, 4 fotogrāfijas.

Uzņemšana notiek konkursa kārtībā, ņemot vērā vidējo atzīmi visos mācību priekšmetos, kas norādīti izglītības dokumentā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Tikšanās ar Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāvjiem10.08.2020

4. augustā Kandavas Lauksaimniecības tehnikums bija satikšanās vieta visiem Kurzemes reģiona profesionālās izglītības iestāžu direktoriem (kā arī Zemgali pārstāvēja Jelgavas tehnikums). Tikšanās inicators bija Izglītības un zinātnes ministrijas Profesionālās un pieaugušo izglītības departaments.

Kopā ar kolēģiem un ministrijas delegāciju pārrunāta esošā situācija un iespējamie attīstības virzieni nākotnei.
Tuvāko nedēļu laikā ministrijas pārstāvji tiksies arī ar citviet Latvijā izvietoto tehnikumu direktoriem, lai pēcāk sniegtu atzinumu un redzējumu par turpmākajām prioritātēm profesionālās izglītības jomā.

Paldies ministrijas delegācijai un kolēģiem par šo tikšanos!

printēt

Aicinām darbā bibliotekāru24.07.2020

Kandavas Lauksaiminecības tehnikums aicina darbā bibliotekāru (uz nepilnu slodzi). Sūti CV un motivācijas vēstuli uz info@kandavastehnikums.lv līdz 17. augustam. 

printēt Lasīt visu ziņu

Lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesija atdzimst jaunā kvalitātē09.07.2020

Sākot ar 2020. gada septembri Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā pēc 9. klases vai neklātienē (ar vidējo izglītību) varēs apgūt Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķa kvalifikāciju. Šī programma aizvietojusi iepriekš apgūstamo kvalifikāciju “Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis”. Kāpēc šādas izmaiņas, un kādi no tām būs ieguvumi, informē tehnisko specialitāšu struktūrvienības vadītāja Zigrīda Andriksone. 

printēt Lasīt visu ziņu

Foto: tehnikuma absolventu izlaidums29.06.2020

26. jūnijs bija priecīgs brīdis gan Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolventiem, viņu ģimenēm, draugiem, gan arī pedagogiem. Lielajā dzīvē pavadīti tehnikuma pēdējio kursu studenti un neklātienē studējošie.

Prieks par paveikto, laba vēlējumi, smaidi - tas viss, lai paliek atmiņās par tehnikumā pavadīto laiku, dodoties tālākajās gaitās. 

Foto: Maija Egle

printēt Lasīt visu ziņu galerija (76)

Kandavas Lauksaiminiecības tehnikuma absolventu izlaidums18.06.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņu izlaidums notiks 26. jūnijā, pulksten 15. 00 (4.ALM, 4.BLM, 4.ĒP) un pulksten 17.00 (4.A, 4.VP, 4.E, Neklātiene) tehnikuma aktu zālē.

Absolventi un kursu audzinātāji aicināti ierasties 15 minūtes ātrāk un pulcēties 2. korpusa 1. stāvā. 

printēt
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

Kandavas Lauksaimiecības Tehnikum kafejnīcaPiesardzības pasākumu īstenošana izglītības iestādēsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top