Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi gūst pieredzi Vācijā un Anglijā26.11.2019

Jau ceturto gadu Kandavas Lauksaimniecības tehnikums realizē “Erasmus +” projektus, kas sniedz iespēju skolas izglītojamajiem praktizēties ārvalstīs. 13. novembrī no mēnesi ilgas prakses Vācijā atgriezās deviņi Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi (T. V. Serafimovičs, E. Vīķis, A. Savdons, R. Krūze, O. Lapiņš, R. Sebeckis, V. M. Kovaljonoks, A. Sprūde, D. Tarasova, pavadošā persona – skolotāja A. Šķudīte). Savukārt Apvienotajā Karalistē praktizējās R. K. Balodis un R. Pidze. 

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta tradicionālā skolotāju un skolēnu draudzības spēle basketbolā22.11.2019

21. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma sporta zālē norisinājās ikgadējā tehnikuma skolotāju - skolēnu draudzības spēle basketbolā. Spraigā, taču draudzīgā spēlē ar rezultātu 84:73 uzvarēja skolotāju komanda. 

Skolēnu komandas sastāvā spēlēja Aleksa Tihomirova, Ģirts Celms, Gints Krautmanis, Māris Krautmanis, Dāvis Bondarenko, Oskars Zaļskis, Dintars Kinstlers, Miks Segliņš, Mārcis Radvils.

Skolotājus pārstāvēja Kristofers Rozentāls, Dace Rozentāle, Kaspars Ševčuks, Artis Rudzītis, Imants Cickovskis, Guntars Rupeiks, Jānis Jansons, Renārs Krūmiņš, Arvis Savčenko. Skolotāju treneris - Rolands Vilkaušs. 

Titulu “2019. gada labākais bumbas metējs grozā jeb snaiperis” ieguva Ģirts Celms un Gints Krautmanis. Par 2019. gada tehniskāko basketbolistu kļuva Kaspars Ševčuks.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Svara stieņa spiešanā guļus sacensību rezultāti21.11.2019

20. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma un Saldus tehnikuma audzēkņi sacentās Svara stieņa spiešanā guļus. 

Paldies Raimondam Eglem par mūsu sportistu sagatavošanu un mūsu audzēkņiem par dalību sacensībās! 

Sacensību rezultāti

Sporta organizators Arvis Savčenko

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Filmas “Dvēseļu putenis” seanss tehnikuma audzēkņiem20.11.2019

28. novembrī, pulksten 15.00, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi un pedagogi aicināti apmeklēt režisora Dzintara Dreiberga kara drāmas “Dvēseļu putenis” seansu Kandavas Kultūras namā.

Aleksandra Grīna romāna motīvos balstītā filma skatītājus aizved 100 gadus senā pagātnē, kad sešpadsmitgadīgais Artūrs dodas strēlniekos un kopā ar draugiem cīnās par brīvību - pat tad, kad neviens nezina, kurā pusē tā meklējama. Stāsts ļauj skatītājam pieaugt kopā ar Artūru un jaundibināto Latvijas valsti, vērojot dzīvi ierakumos zēna acīm, pašaizliedzīgi stājoties pretī ienaidniekam, meklējot īstu mīlestību un mācoties novērtēt brīvības cenu.

Paldies Kandavas Kultūras namam par iespēju noskatīties filmu īpaši tehnikumam paredzētā seansā.

printēt

Valsts svētku pasākumā godina tehnikuma izcilniekus14.11.2019

14. novembrī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma (KLT) audzēkņi un pedagogi pulcējās Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai veltītā svinīgā pasākumā. Pasākumā tika godināti audzēkņi ar vislabākajām sekmēm, Latvijas aršanas sacensību laureāti, kā arī pasniegti Lāčplēša dienas trīscīņas sacensību diplomi. Pēcāk patriotisku svētku koncertu sniedza aktrise un dzejniece Dina Kristīne Bitēna, komponists Atvars Sirmais un Latviešu biedrības  Norvēģijā priekšsēdētāja Ieva Melbārde.

Atklājot pasākumu, KLT direktore Dace Rozentāle uzsvēra, ka mūsu Latvijas liktenis ir mūsu pašu rokās. "Valsts nākotni var aizēnot tikai mūsu vienaldzība. Tāpēc ikdienā teiksim labus vārdus, darīsim labus darbus, domāsim gaišas domas. Bet par to, ka Latvija ir stipra, par to man šaubu nav. Jo Latvijas stiprums ir mūsu stiprajos cilvēkos. Tādos, kuri savu darbu veic pēc vislabākās sirdsapziņas. Tādos, kuri savās ģimenēs audzina krietnus un godīgus bērnus, tādos, kuri dzīvo un strādā savai Latvijai. Šodien varu būt patiešām lepna, ka mūsu skolā mācās Latvijas labākie arāji, tie ir mūsu abi Jāņi, varu būt lepna, ka mūsu skolā mācās visskaistākās meitenes, visspēcīgākie puiši. Varu būt šodien lepna, ka manā skolā ir skolotāji entuziasti."

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Piedalāmies Lāčplēša dienas lāpu gājienā Kandavā14.11.2019

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi un pedagogi 11. novembrī piedalījās tradicionālajā Lāčplēša dienas lāpu gājienā Kandavā. Pieminot brīvības cīnītājus, lāpu gājiena dalībnieki devās no Kandavas novada muzeja līdz vecpilsētas Promenādei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Mūsu meitenēm 2. vieta AMI sporta kluba 30. LR čempionāta fināla sacensībās novusā11.11.2019

6. novembrī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā norisinājās Profesionālās izglītības sporta kluba “AMI” 30. Latvijas Republikas čempionāta fināla novusa sacensības jaunietēm. Mūsu meiteņu komanda šajās sacensībās izcīnījusi 2. vietu.

Kandavas lauksaimniecības tehnikuma komandu sacensībās pārstāvēja Ilona Radvilaviča, Karīna Antanāviča, Annika Bogdanoviča, Monta Dzirlanka, Airita Stankus.

Meitenes piekāpās tikai Rēzeknes tehnikuma komandai, kas ieguva 1. vietu, un aiz sevis atstāja Jēkabpils Agrobiznesa koledžas komandu, kas ierindojās 3. vietā.

Paldies KVT komandai par ieguldīto darbu, LEPOJAMIES!

Arvis Savčenko, Sporta organizators 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
<
>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top