Trīsdesmit piekto reizi iekūrās “Pavards”06.03.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 5. martā visas dienas garumā norisinājās viesnīcu pakalpojumu un ēdināšanas pakalpojumu specialitāšu audzēkņiem veltīts pasākums “Pavards 2020”. Tradīcijām bagātais pasākums, kam ir pat sava himna, noticis jau 35. gadu pēc kārtas.

Dienas sākumā uzmanības centrā bija astoņas tortes, ko izstādei, degustācijai un vērtēšanai bija sagatavojuši Ēdināšanas pakalpojumu specialitātes 3. kursa audzēkņi. Pēcāk 1. – 3. viesnīcu un ēdināšanas pakalpojumu specialitāšu kursu audzēkņu komandas piedalījās 4. kursu sagatavotās sacensībās.

Visiem klātesošajiem bija arī lieliska iespēja ne tikai dzirdēt, bet arī darbībā vērot 2019. gada pasaulē labāko bārmeni Andri Reizenbergu. Andris dalījās ar saviem piedzīvojumiem Ķīnā, kur pērn izcīnīts labākā bārmeņa tituls, kā arī kopā ar tehnikuma audzēkņiem pagatavoja gardus bezalkoholisko kokteiļus.

“Pavards 2020” diena noslēdzās ar svinīgu apbalvošanas pasākumu, kurā 4. kursu audzēkņi noteica uzvarētājus vairākās kategorijās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (111)

KLT audzēknis piedalīsies “Jaunais Automehāniķis 2020” finālā03.03.2020

28.februārī izstādes SKOLA 2020 ietvaros Ķīpsalā notika konkursa "Jaunais Automehāniķis 2020" pusfināls. Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu kopā ar struktūrvienību audzēkņiem pārstāvēja desmit dalībnieki. Vissekmīgāk no tehnikuma audzēkņiem uz 50 jautājumiem atbildēja Adrians Lasis, kurš iekļuva to 15 labāko vidū, kuri aprīlī tiksies lielajā finālā, izstādes “Auto 2020” ietvaros, Rīgā. 

Konkursa uzvarētājam un titula ieguvējam būs iespēja sevi pierādīt starptautiskā līmenī, gūstot iespēju vasarā piedalīties starptautiskā konkursa “Jaunais automehāniķis” finālā Polijā, Varšavā.

Konkursu organizē SIA “Inter Cars Latvija”, iesaistot zināmu zīmolu rezerves daļu ražotājus no Vācijas un Polijas. Konkursa mērķis ir popularizēt automehāniķu profesiju un dot iespēju konkursa dalībniekiem parādīt zināšanas, prasmes un iemaņas izvēlētajā profesijā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Jaunieši apmeklē izstādi “Skola – 2020”03.03.2020

Lai iegūtu visaptverošu informāciju par augstākās izglītības iespējām Latvijā un ārzemēs, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņi 28. februārī apmeklēja izglītības izstādi “Skola 2020” Ķīpsalā.

Braucienu uz Rīgu mēroja Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma profesionālās izglītības programmas „Autotransports”, „Enerģētika un elektrotehnika” specialitātes 3. kursa izglītojamie un „Lauksaimniecības tehnika” specialitātes 4. kursa izglītojamie.

Izstādē jaunieši tikās ar dažādu augstskolu pārstāvjiem, iepazinās ar augstskolu piedāvātājām jaunajām studiju programmām Latvijā un ārvalstīs, kā arī studiju apmaiņas un prakses iespējām, studējot augstskolā.

Izstādes apmeklējums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

printēt Lasīt visu ziņu

KLT florbola turnīrs noslēdzies28.02.2020

Februārī norisinājās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma florbola turnīrs, kurā piedalījās 8 komandas. Gan pusfināla, gan fināla spēles bija spraigas un emocijām bagātas. Finālos, kas notika 26. februārī iekļuva komandas 2ALM, 3ALM, 4ALM un 3E/K/ĒP.

Visveiksmīgākais un spēcīgākais kurss, kas izcīnīja 1.vietu, bija 4ALM, 2.vietu izcīnīja 2ALM, 3.vietā ierindojās 3E/K/ĒP.

1.VIETA 4.ALM – Jānis Antiņš, Ričards Skuja, Māris Krautmanis, Valentīns Salineks, Edgars Karshofs

2.VIETA 2.ALM – Dzintars Kinstlers, Aivis Dambrausks, Renārs Davidauskis, Matīss Liepa, Alvis Bāderis

3.VIETA 3.E.K.ĒP- Raivis Zuoks, Valters Dakstiņš, Krišs Vismanis, Rinalds Berkins, Kevins Laksis

Sveicam!

Arvis Savčenko, sporta organizators

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Lauksaimniecības tehnikas mehāniķi sacentās par iespēju doties uz konkursu “Skills Latvia 2020”25.02.2020

24. februārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā pieci topošie lauksaimniecības tehnikas mehāniķi (3 tehnikuma, 2 Cīravas struktūrvienības audzēkņi) sacentās par iespēju kvalificēties  nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “Skills Latvia 2020” nominācijā “Smago spēkratu remonts un apkopes”.

Savas prasmes un zināšanas jauniešiem bija jāparāda piecos dažādos uzdevumos: Motora defektācija un remonts pēc ražotāja instrukcijas; Motora kļūdu diagnostika; Hidrauliskā sistēma; Tehnikas pirmspiegādes pārbaude; Galvenā pārvada (reduktora) regulēšana.

Vislabāko rezultātu un iespēju piedalīties “Skills Latvia 2020” konkursā ieguva Kristaps Strazdiņš. Secīgi 2. līdz 5. vietā ierindojās Jānis Dombrovskis, Enno Martins Andersons, Kārlis Veisbuks un Mārtiņš Virkutis.

Audzēkņus dalībai šajā pasākumā sagatavoja skolotāji Guntis Daubars, Mārtiņš Pētersons, Ilgonis Ešenbergs, Imants Cickovskis un Kaspars Ševčuks.

Paldies jauniešiem par izrādīto iniciatīvu un piedalīšanos, kā arī pateicamies skolotājiem par ieguldīto darbu. Novēlam Kristapam Strazdiņam veiksmi konkursā!

Nacionālais jauno profesionāļu meistarības konkurss “Skills Latvia 2020” notiks Ķīpsalas starptautiskajā izstāžu centrā Rīgā, 28. un 29. aprīlī.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Izzina prakses iespējas "River Rock Hotel" viesnīcā Kiprā21.02.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 20. februārī viesojās uzņēmuma "River Rock Hotel" pārstāvis no Kipras Kyriacos Georgiou un tehnikuma „Ēdināšanas pakalpojumu” specialitātes absolvents Kaspars Reveliņš.

Uzņēmuma pārstāvji kopā ar Ēdināšanas pakalpojumu specialitātes 3. kursu audzēkņiem piedalījās mācību praksē – miltu konditorejas izstrādājumu gatavošanā. Tāpat kursa audzēkņi uzzināja vairāk par "River Rock Hotel" darbību un iespējām strādāt kvalifikācijas praksē.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Tehnikuma jaunietes kvalificējas finālam telpu futbolā19.02.2020

Aizvadīts AMI Sporta kluba 30. sporta spēļu Kurzemes – Zemgalas apakšgrupu turnīrs telpu futbolā jaunietēm. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komanda izcīnīja 2. vietu un kvalificējās lielajam finālam, kas notiks 26. februārī Rīgā.

Turnīrā ar 4:0 tika uzvarēta Jelgavas Amatniecības vidusskola, neizšķirti nospēlēts ar Jelgavas tehnikumu un vienīgais zaudējums piedzīvots pret Dobeles Amatniecības un vispārizglītojošo vidusskolu, nospēlējot 1:0.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma komandā spēlēja Andžela Caune, Aleksa Tihomirova, Vika Linde, Sintija Valtere, Viviāna Neretina, Ilona Radvilaviča un Diāna Neretina. Komandu sagatavoja Artis Rudzītis.

Apsveicam ar iekļūšanu finālā, veiksmi arī turpmākajās spēlēs!

printēt Lasīt visu ziņu
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top