KLT basketbola komanda iekļūst AMI Sporta spēļu finālā05.02.2020

Notikušas AMI Sporta kluba 30. sporta spēles basketbolā jauniešiem. Kurzemes - Zemgales apakšgrupu spēlēs mūsu Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma jaunieši uzvarēja visās četrās spēles, nodrošinot piedalīšanos labāko astoņu komandu finālā 12. februārī Saldū.

Rīgas VT tika uzvarēts ar 2 punktu starpību, Jelgavas Tehnikums uzvarēts papildlaikā ar 1 punkta starpību, atlikušās divas spēles pret Dobeles AV un Bulduru DV tika pārliecinoši uzvarētas.

Komandā spēlēja: Dzintars Kinstlers, Gints Krautmanis, Māris Krautmanis, Dāvis Bondarenko, Mārcis Radvils, Oskars Štrauss, Miks Segliņš, Raivis Zuoks. Komandu sagatavoja Arvis Savčenko.

Paldies puišiem par izcilo sniegumu! Novēlam jaudīgu finālu, kā vienmēr – turēsim īkšķus!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kandavas novada vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiādēs labi rezultāti KLT jauniešiem04.02.2020

Kā katru mācību gadu, arī šogad tehnikuma audzēkņi sekmīgi startē vispārizglītojošo mācību priekšmetu olimpiādēs novadā.

printēt Lasīt visu ziņu

Atvērto durvju dienas Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā28.01.2020

13. martā un 24. aprīlī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisināsies atvērto durvju dienas. Ikvienam interesentam no pulksten 11.00 būs iespējams uzzināt vairāk par tehnikumā apgūstamajām specialitātēm un uzņemšanas nosacījumiem, “pielaikot” savu profesiju, piedaloties meistarklasēs, kā arī apskatīt tehnikuma telpas un teritoriju.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums ir mūsdienīga profesionālās vidējās izglītības iestāde, kur absolventi iegūst profesionālās vidējās izglītības diplomu. 2020./2021. mācību gadā tehnikumā iespējams apgūt sešas profesijas – lauksaimniecības tehnikas mehāniķis (programmu var apgūt arī neklātienē), ēdināšanas pakalpojumu speciālists, viesnīcu pakalpojumu speciālists, spēkratu mehāniķis, automehāniķis un elektrotehniķis.

printēt Lasīt visu ziņu

Noskaidroti KLT telpu futbola turnīra uzvarētāji28.01.2020

Janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā norisinājās telpu futbola turnīrs. Turnīrā par uzvaru cīnījās astoņas komandas.

27. janvārī finālspēlēs piedalījās 2A, 3BLM, 4ALM un 3E/K/ĒP kursu komandas.

Ļoti spraigā spēlē par trešo vietu sacentās 2A un 3BLM komandas. Izšķirošs bija papildlaiks, kurā “zelta vārtus” iesita 2A, tā nodrošinot sev 3. vietu.

Arī fināls nebija mazāk intriģējošs un viss izšķīrās papildlaikā. “Zelta vārtus” iesita apvienotais 3. kurss un triumfēja kopvērtējumā.

1.VIETA: 3E/K/ĒP Raivis Zuoks, Valters Dakstiņš, Rinalds Berkins, Krišs Vismanis

2.VIETA: 4ALM Māris Krautmanis, Kristaps Nāckalns, Gatis Māliņš, Jurģis Pušmucāns

3.VIETA: 2A  Ģirts Celms, Justs Rumbergs, Rainers Mackēvičs, Linārs Tīrums

printēt Lasīt visu ziņu

Tikšanās ar uzņēmuma SIA „Alpha Pro” pārstāvjiem27.01.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 23. janvārī viesojās uzņēmuma SIA «Alpha Pro» pārstāvji. Uzņēmums, sadarbojoties ar Vācijas kompāniju «Meyer Werft», piesaista speciālistus kruīza kuģu būvniecībai. 

Uzņēmuma pārstāvji satikās ar jauniešiem, kuri tehnikumā apgūst elektriķa, automehāniķa un lauksaimniecības tehnikas profesiju, lai iepazīstinātu ar savu darbības jomu, prakses un darba iespējām.

Vācijas kompānija «Meyer Werft» meklē metinātājus, atslēdzniekus un elektriķus darbam Papenburgas pilsētā, uzņēmuma rūpnīcā. 

printēt Lasīt visu ziņu

Traktortehnikas vadīšanas kursi TR2 27.01.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikums organizē Traktortehnikas vadīšanas kursus TR2 (visi traktori, lauksaimniecības pašgājējmašīnas, buldozeri, ekskavatori, iekrāvēji un speciālas pašgājējmašīnas).

Lai iegūtu traktortehnikas vadītāja apliecību, Tev ir jābūt vismaz 18 gadus vecam, vēlama B kategorijas autovadītāja apliecība.

Mācību sākums: 14. februāris

Teorētisko apmācību ilgums: 14 darba dienas (70 stundu programma)

Nodarbību laiks: pēc plkst. 15:00 katru darba dienu

Braukšanas apmācības: darba dienu vakaros un sestdienās

printēt Lasīt visu ziņu

Konkursa "Skills Latvia 2020" pusfinālā noskaidros labākos pavārus un viesmīļus22.01.2020

22. un 23. janvārī Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notiek divi nacionālā jauno profesionāļu konkursa "Skills Latvia 2020" pusfināli, kur prasmju konkursā “Ēdienu gatavošana” piedalās topošie pavāri no 15 profesionālās izglītības iestādēm, un prasmju konkursā “Restorānu serviss” savas prasmes demonstrē jaunie viesmīļi no 10 mācību iestādēm. 

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumu konkursā pārstāvēs 3. kursa Ēdināšanas pakalpojumu audzēkne Samanta Melle un Ēdienu gatavošanas skolotāja Dzintra Znatnaja. 

Pavāru darba uzdevums sastāv no četriem moduļiem: aukstās uzkodas, pamatēdiena, deserta un “melnās kastes” uzdevuma. Ēdienu sastāvā obligāti jāiekļauj svaiga forele, svaigs gurķis, vistu olas, pīles krūtiņa, burkāni, kviešu milti, bet desertā – šokolāde, saldais krējums, sviests, vistu olas un ķirši. Savukārt “melnās kastes” uzdevumu konkursanti uzzinās tikai konkursa dienā.

printēt Lasīt visu ziņu
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top