Kandavas Lauksaimniecības tehnikum izlaidums

22.06.2017 12:00 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Jūnijs ir īpašs ne tikai ar reibinošo ceriņu un jasmīnu smaržu, putnu dziesmu skaņām, bet arī ar to, kas tas mūsu skolā atnes smeldzīgu un reizē labi padarīta darba sajūtu, jo ir pienācis izlaiduma laiks – jaunu izvēļu un izaicinājumu laiks Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolventiem. Ir noslēdzies ļoti īpašs, daudzveidīgs un radošs posms katra absolventa dzīvē. Pienācis laiks izvēlēties pareizo mērķi dzīvē un tiekties uz to! Ar centību un gribasspēku var panākt ļoti daudz. Lai katra diena atnāk ar jaunām cerībām, jaunām zināšanām un atklāsmēm!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (103)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma čempionāts starp kursiem "5 bumbas"

12.06.2017

Visu mācību gadu Kandavas LT norisinājās sacensības starp kursiem  "5 bumbas". Audzēkņi sacentās dažādos sporta veidos- florbolā, volejbolā, futbolā, basketbolā, galda tenisā. Visas iegūtās vietas tika summētas,lai noskaidrotu "5 bumbu" čempionāta labākās komandas.

Rezultāti:
1.vieta: 3.ALM
2.vieta: 1.A
3.vieta: 1.ALM

Visi rezultāti apskatāmi pielikumā: "5 bumbu" rezultāti

Mūsu skolas labākie audzēkņi mācībās (2017. gada maijā). Lepojamies!

07.06.2017

Mūsu skolas labākie audzēkņi mācībās (2017. gada maijā):
Gunārs Filoņenko (4.A)  9,5
Muša Rūdolfs (4.E)   9,00
Labanovs Ralfs  (4.E)   8,83
Vitkovskis Kaspars (1.ALM)  8,71
Kopmane Laura  (3.VP)   8,67
Zonberga Kate (4.VP)   8,6
Stančiks Renārs (4.LM)   8,5
Pētersone Lilita (3.VP)    8,33
Balodis Edgars   (4.LM)    8,33
Vernavs Ģirts (4.LM)  8,33
Ansberga Loreta   (3.VP)   8,25
Dārziņš Reinis (4.LM) 8,25
Cimermane Alise Maija  (3.E)   8,2
Dreimanis Viktors  (4.E)   8,17
Dreslere Daniela    (2.ĒP)   8,00
Lignicka Agate   (3.ĒP)   8,00
Bite Kintija  (3.VP)   8,00
Kārkliņš Kristaps    (4.A)  8,00
Kreicbergs Jānis   (4.A)   8,00

Ar visu sarakstu varat iepazīties šeit:

Labākie audzēkņi mācībās 2017. gada maijā

Apbalvojumus saņem Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma esošie un bijušie pedagogi un darbinieki, 1991.gada janvāra barikāžu dalībnieki. Lepojamies!

31.05.2017 kur : Kandavas novada muzejs

31.maija vakarā Kandavas novada muzejā pulcējās vīri, vēl stalti, bet sirmām galvām, 1991.gada janvāra barikāžu aizstāvji no Kandavas novada, vairums Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma esošie un bijušie pedagogi un darbinieki.

Šajā vakarā viņi saņēma piemiņas balvas un Pateicības rakstus par piedalīšanos 1991.gada janvāra barikādēs.  Apbalvojumi šoreiz bija piešķirti 31 barikāžu dalībniekam, no kuriem klātienē pasākumā piedalījās divdesmit barikāžu aizstāvji. Apbalvojumus pasniedza 1991.gada barikāžu dalībnieku Apbalvošanas komisijas priekšsēdētājs un barikāžu laika Tautas Frontes priekšsēdētājs Romualds Ražuks un Barikāžu muzeja direktors Renārs Zaļais.

Lielākā daļa no apbalvojamajiem bija mūsu esošie un bijušie pedagogi un darbinieki. Lepojamies ar Jums!

Pēdējais zvans

01.06.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Š.g. 1. jūnijā 4 kursu audzēkņiem notika svinīgs pasākums- pēdējais zvans. Audzēkņiem tika veltīti uzmundrinoši un cerību pilni vēlējumi, kā arī no viņu puses tika teikti pateicības vārdi kursu audzinātājiem, kuri viņus audzināja, mācīja un sargāja visus šos četrus gadus.printēt Lasīt visu ziņu galerija (41)

Angļu valodas diena

31.05.2017 kur : Kandavas Lauksaimniecības tehnikums

Š.g. 31.maijā tehnikumā notika ikgadējā Angļu Valodas Diena, kurā piedalījās 1. A, 1E/1.VP kursu audzēkņi. Pasākumā sacentās četras kursu komandas. Komandām bija jāveic dažādi uzdevumi angļu valodā.

1.vietu ieguva 1.VP kursa komanda “Star Ship” (E.Voļska, D Ābolkalna, V. Semenoviča, L. Vīgante, S. Indriksone)
2. vietā-1.A komanda “A-Team” (R. Bērziņš, D.G. Bondarenko, V.Hazens, E. Jaunmaize, A.S. Jaunzemis),
3. vietā 1. E komanda “The Normals “ ( H. Bože, G. Cimmermanis, E Roberts, T Mazkalniņš, R.M. Zāģeris)

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top