Taku skrējienu seriālā “Stirnu Buks” Abavas senlejā startēja arī tehnikumieši un ieņēma goda pjedestālu30.05.2015

30. maijā “Zviedru cepurē” pulcējās vairāk nekā tūkstotis aktīva dzīvesveida piekritēju, kuri savus spēkus šoreiz gribēja pierādīt arī Abavas senlejas kalnos un ielejās. Dalībnieku vidū bija arī PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” audzēkņi ar sporta skolotāju. Visi trīs jaunieši- Gvido Bērziņš, Sandis Laizāns un Vilnis Mežeckis piedalījās 9km skrējienā “Zaķis”. Sasniegtie rezultāti bija ļoti labi- savā vecuma grupā Gvido Bērziņš izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 00:37:10:04 (kopvērtējumā 3.vieta), Sandis Laizāns ieņēma 3.vietu ar rezultātu 00:39:21:07 (kopvērtējumā 5.vieta) un Vilnis Mežeckis- 11.vietu ar rezultātu 00:44:40:12 (kopvērtējumā 32.vieta). Jāpiemin,ka distancē “Zaķis” kopumā startēja 415 dalībnieki un tehnikuma audzēkņi sasnieguši ļoti augstus rezultātus. Sveicam!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Seminārs “Aktualitātes ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu darbā un jauno pavāru izglītošanā”

29.05.2015

Tehnikumā norisinājās Latvijas profesionālo izglītības iestāžu ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu kompetences pilnveides seminārs “Aktualitātes ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu darbā ar jauno pavāru izglītošanā”. Skolotājiem bija iespēja iepazīties ar labās prakses piepēriem uzņēmumā SIA “Kukšu muiža” un noklausīties Latvijas Universitātes doktores, veselības zinātņu maģistres ievas Kalves lekciju- “Vesels un laimīgs pedagogs”.

Informācija un foto: M.Žilvinska

Projekta “Nord Plus” ietvaros tehnikumā viesojās audzēkņi no Zviedrijas, Dānijas un Lietuvas

29.05.2016

Projekta “Nord Plus” ietvaros tehnikumā viesojās audzēkņi no Zviedrijas, Dānijas un Lietuvas. Audzēkņi iepazinās ar tehnikuma mācību kabinetiem un praktiskās apmācības telpām. Kopā ar mūsu audzēkņiem pastrādāja ar praktiski un apguva iemaņas saldo ēdienu pagatavošanā, kā arī salvešu locīšanā.

Informācija un foto: M.Žilvinska

Seminārs mājražotājiem “Zvejas un akvakultūras produktu kulinārās vērtības”

27.05.2015

Sadarbojoties ar Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centru Tukuma novadā, 27.maijā tehnikumā notika seminārs “Zvejas un akvakultūras produktu kulinārās vērtības”. Skolotāja Dzintra Znatnaja demonstrēja dažādus zivju ēdienu pagatavošanas veidus. Īpaša uzmanība tika pievērsta mūsu reģiona raksturīgākajiem produktiem un jūras veltēm. Ar lielu interesi  semināra dalībnieki klausījās skolotājas Lilijas Ķieģeles lekciju par galda kultūru, kā arī semināra dalībnieki paši praktiski izmēģināja locīt salvetes un veidot dažādu tematu galdu klājumus.

Informācija un foto: M.Žilvinska.

3.ĒP kursa audzēkne Kristiāna Šteinfelde izcīna 2.vietu pavāru konkursa pusfinālā28.05.2015

No Kandavas tehnikuma konkursā piedalījās Kristiāna Šteinfelde 3.ĒP kursa audzēkne. Kristiāna arī  2014.gadā piedalījās profesionālās meistarības konkursā un ieguva 1.vietu pusfinālā. Viņa ir iekļauta arī pasaules profesionāļu konkursa “Word Skills 2015” kandidātu sarakstā un šobrīd gatavojas konkursam, kurš no 8.-17.augustam notiks Sanpaulu- Brazīlijā. Kristiānu konkursam gatavo Kandavas tehnikuma bijušais audzēknis- restorāna “Kaļķu vārti” šefpavārs Raimonds Zommers. Kristiāna piedalīsies arī konkursā “Jaunais pavārs 2015”, kas norisināsies Rīga Food ietvaros. Ļoti daudz darba un sava brīvā laika Kristiānas sagatavošanās visiem konkursiem arī ziedojusi sirsnīgā kursa audzinātāja un prakses skolotāja Dzintra Znatnaja. Šogad Kristiāna pusfinālā ieguva 2.vietu.

Informācija un foto: M.Žilvinska

printēt

Pavāru konkursa pusfināls- Kandavas tehnikumā

21.04.2015

Š.g. 21.aprīlī PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu profesionālās meistarības konkursa “Ēdināšanas pakalpojumi” pusfināls. Konkursā piedalījās 11 audzēkņi no tehnikumiem un profesionālās izglītības vidusskolām. Konkursā 1. vietu ieguva Rīgas tūrisma un radošās industrijas tehnikuma audzēkne- Arta Pētersone, 2.vietu ieguva mūsu tehnikuma audzēkne Kristiāna Šteinfelde un 3.vietu- PIKC “Kuldīgas tehnoloģiju un tūrisma tehnikuma” audzēkne Arta Zommere.

Informācija un foto: M.Žilvinska

“Radi, rādi, raidi” Kandavā

23.04.2015

2015.gada 23.aprīlī PIKC “Kandavas Valsts LT” notika Kurzemes-Zemgales novada profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošais pasākums “Radi, rādi, raidi”.

Šajā pasākumā piedalījās VISC un profesionālās un interešu izglītības eksperti ar mērķi vērtēt un analizēt audzēkņu sniegumu, atlasīt priekšnesumus dalībai profesionālās izglītības iestāžu jauniešu radošajā pasākumā “Radi, rādi,raidi” XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku ietvaros Vērmanes dārzā.

Informācija par kolektīviem un priekšnesumiem, kuri izvirzīti dalībai tiks paziņota līdz 2015.gada 15.maijam.

Informācija: A.Migliniece Foto: M.Egle

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top