Kandavas tehnikuma 70 gadu jubilejas salidojums

13.06.2015

13.jūnijā ar svinīgu svētku koncertu , pateicības vārdiem pedagogiem un absolventu atmiņu stāstiem tika aizvadīta PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” 70  gadu jubileja un tai par godu organizētais salidojums. Šajā saulainajā un skaistajā dienā, bijušie un esošie skolas pedagogi un absolventi atskatījās 70 gadu jubileju sasniegušās skolas pagātnē un priecājās par skolas šodienu. Kandavas tehnikums ir viena no mācību iestādēm Latvijā, kas var lepoties ar savu absolventu sasniegumiem, jo tieši Kandavas tehnikumā reiz mācījušies izcili mūziķi, sportisti, uzņēmēji, politiķi un daudzu, jo daudzu citu profesiju pārstāvji, kuri godam nes Kandavas tehnikuma vārdu Latvijā un pasaulē.

Foto: Maija Egle

Tehnikuma audzēknis Lauris Strautmanis būs Latvijas karognesējs Eiropas spēļu atklāšanā10.06.2015

Latvijas delegācijas karognesējs pirmo Eiropas spēļu atklāšanas ceremonijā būs PIKC”Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” audzēknis- 20 gadus vecais šāvējs Lauris Strautmanis. Talantīgais sportists šā gada sākumā izcīnīja sudrabu Eiropas čempionātā junioriem desmit metru distancē ar gaisa pistoli, bet komandu vērtējumā Latvija tika pie zelta. Savukārt pērn pasaules junioru meistarsacīkstēs Strautmanis ieguva trešo vietu, bet Latvijai bija zelta medaļa. Eiropas spēles norisināsies no šā gada 12. līdz 28. jūnijam. Tajās piedalīsies vairāk nekā seši tūkstoši kontinenta atlētu, kuri sacentīsies 20 sporta veidos. Latvijas komandā dalībai pirmajās Eiropas spēlēs ir iekļauti 67 sportisti

printēt

4.ĒP kursa pēdējā mācību diena Kandavas tehnikumā04.06.2015

4.jūnijā 4.ĒP kursam bija pēdējā mācību diena, kurā audzēkņiem bija jānokārto ieskaite mācību priekšmetā “Darba organizācija un viesu apkalpošana”, demonstrējot savas zināšanas, prasmes un iemaņas galda klāšanā un kultūrā. Tika servēti galdu klājumi “Sudrabkāzām”, “Zvejniekdienas svinībām”, “Lieldienu svinībām”, “Valentīndienas svinībām”, “Mednieku svētku svinībām”. Bez tam audzēkņi parādīja arī savu radošumu ēdienu gatavošanā, ar kuriem papildināja galdu klājumus un vēlāk notika arī ēdienu degustācija. Ēdieni bija interesanti un garšīgi. Lai topošajiem Ēdināšanas pakalpojumu speciālistiem veicas pēdējos eksāmenos un ar labiem rezultātiem izdodas nokārtot kvalifikācijas eksāmenu!

Informācija un foto: I.Vizule

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

 Monika Spiridona un Sintija Strāķe- radošās meistarības konkursā “Mans “Belcolade” šokolādes stāsts21.05.2015

2015.gada 21.maijā Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā notika Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņu radošās meistarības konkurss “Mans “Belcolade” šokolādes stāsts”, kuru organizēja SIA “Puratos Latvia” un Latvijas Maiznieku biedrība (LMB). PIKC “Kandavas VLT” pārstāvēja 2.ĒP kursa audzēknes- Monika Spiridona un Sintija Strāķe. Šāda veida konkurss notika pirmo reizi, kurā mūsu meitenes guva jaunu pieredzi un demonstrēja savas zināšanas, prasmes un iemaņas izstrādājumu gatavošanā no šokolādes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Taku skrējienu seriālā “Stirnu Buks” Abavas senlejā startēja arī tehnikumieši un ieņēma goda pjedestālu30.05.2015

30. maijā “Zviedru cepurē” pulcējās vairāk nekā tūkstotis aktīva dzīvesveida piekritēju, kuri savus spēkus šoreiz gribēja pierādīt arī Abavas senlejas kalnos un ielejās. Dalībnieku vidū bija arī PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” audzēkņi ar sporta skolotāju. Visi trīs jaunieši- Gvido Bērziņš, Sandis Laizāns un Vilnis Mežeckis piedalījās 9km skrējienā “Zaķis”. Sasniegtie rezultāti bija ļoti labi- savā vecuma grupā Gvido Bērziņš izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 00:37:10:04 (kopvērtējumā 3.vieta), Sandis Laizāns ieņēma 3.vietu ar rezultātu 00:39:21:07 (kopvērtējumā 5.vieta) un Vilnis Mežeckis- 11.vietu ar rezultātu 00:44:40:12 (kopvērtējumā 32.vieta). Jāpiemin,ka distancē “Zaķis” kopumā startēja 415 dalībnieki un tehnikuma audzēkņi sasnieguši ļoti augstus rezultātus. Sveicam!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Seminārs “Aktualitātes ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu darbā un jauno pavāru izglītošanā”

29.05.2015

Tehnikumā norisinājās Latvijas profesionālo izglītības iestāžu ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu kompetences pilnveides seminārs “Aktualitātes ēdināšanas pakalpojumu profesiju pedagogu darbā ar jauno pavāru izglītošanā”. Skolotājiem bija iespēja iepazīties ar labās prakses piepēriem uzņēmumā SIA “Kukšu muiža” un noklausīties Latvijas Universitātes doktores, veselības zinātņu maģistres ievas Kalves lekciju- “Vesels un laimīgs pedagogs”.

Informācija un foto: M.Žilvinska

Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top