AMI sporta kluba reģionālo sacensību kopvērtējumā PIKC “Kandavas VLT” ieņem 3.vietu- gan jaunietēm, gan jauniešiem18.06.2015

Š.g. 11.jūnijā Rīgas Pārdaugavas profesionālajā vidusskolā norisinājās ikgadējā AMI sporta kluba noslēguma konference. Konferences mērķis ir apbalvot 2014./2015.m.g. sportiskākās mācību iestādes reģionos, atskatīties uz uzrādītajiem rezultātiem reģionālajās sacensībās, kā arī Latvijas izlašu startiem Eiropas un Baltijas sacensībās.

Šogad Kurzemes-Zemgales reģionā uzvaras laurus kopvērtējumā (gan jaunietēm, gan jauniešiem) plūca Saldus PV, 2.vietu ieguva PIKC “Ventspils Tehnikums” un 3.vietu- PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums”. Kandavas tehnikumam tika pasniegts arī atzinības raksts jauniešiem par piedalīšanos visās AMI SK rīkotajās sacensībās.

Sporta skolotāji un skolas vadība izsaka pateicību visiem audzēkņiem par dalību un labiem sasniegumiem Kurzemes-Zemgales reģiona un Latvijas Republikas sacensībās.

printēt

Kandavas tehnikuma 70 gadu jubilejas salidojums

13.06.2015

13.jūnijā ar svinīgu svētku koncertu , pateicības vārdiem pedagogiem un absolventu atmiņu stāstiem tika aizvadīta PIKC “Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” 70  gadu jubileja un tai par godu organizētais salidojums. Šajā saulainajā un skaistajā dienā, bijušie un esošie skolas pedagogi un absolventi atskatījās 70 gadu jubileju sasniegušās skolas pagātnē un priecājās par skolas šodienu. Kandavas tehnikums ir viena no mācību iestādēm Latvijā, kas var lepoties ar savu absolventu sasniegumiem, jo tieši Kandavas tehnikumā reiz mācījušies izcili mūziķi, sportisti, uzņēmēji, politiķi un daudzu, jo daudzu citu profesiju pārstāvji, kuri godam nes Kandavas tehnikuma vārdu Latvijā un pasaulē.

Foto: Maija Egle

Tehnikuma audzēknis Lauris Strautmanis būs Latvijas karognesējs Eiropas spēļu atklāšanā10.06.2015

Latvijas delegācijas karognesējs pirmo Eiropas spēļu atklāšanas ceremonijā būs PIKC”Kandavas Valsts lauksaimniecības tehnikums” audzēknis- 20 gadus vecais šāvējs Lauris Strautmanis. Talantīgais sportists šā gada sākumā izcīnīja sudrabu Eiropas čempionātā junioriem desmit metru distancē ar gaisa pistoli, bet komandu vērtējumā Latvija tika pie zelta. Savukārt pērn pasaules junioru meistarsacīkstēs Strautmanis ieguva trešo vietu, bet Latvijai bija zelta medaļa. Eiropas spēles norisināsies no šā gada 12. līdz 28. jūnijam. Tajās piedalīsies vairāk nekā seši tūkstoši kontinenta atlētu, kuri sacentīsies 20 sporta veidos. Latvijas komandā dalībai pirmajās Eiropas spēlēs ir iekļauti 67 sportisti

printēt

4.ĒP kursa pēdējā mācību diena Kandavas tehnikumā04.06.2015

4.jūnijā 4.ĒP kursam bija pēdējā mācību diena, kurā audzēkņiem bija jānokārto ieskaite mācību priekšmetā “Darba organizācija un viesu apkalpošana”, demonstrējot savas zināšanas, prasmes un iemaņas galda klāšanā un kultūrā. Tika servēti galdu klājumi “Sudrabkāzām”, “Zvejniekdienas svinībām”, “Lieldienu svinībām”, “Valentīndienas svinībām”, “Mednieku svētku svinībām”. Bez tam audzēkņi parādīja arī savu radošumu ēdienu gatavošanā, ar kuriem papildināja galdu klājumus un vēlāk notika arī ēdienu degustācija. Ēdieni bija interesanti un garšīgi. Lai topošajiem Ēdināšanas pakalpojumu speciālistiem veicas pēdējos eksāmenos un ar labiem rezultātiem izdodas nokārtot kvalifikācijas eksāmenu!

Informācija un foto: I.Vizule

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
Pasākumu kalendārs
<
>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top