FOTO: Noslēdzies tehnikuma volejbola turnīrs starp kursiem

23.10.2017

23. oktobrī noslēdzās Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma volejbola turnīrs starp kursiem. Tā kā volejbols tehnikumā ir iemīļots un populārs sporta veids, tad aktivitāte bija ļoti liela un kopumā turnīrā piedalījās 10 komandas. Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās pa 5 un tālāk no katras apakšgrupas cīnījās 2 spēcīgākās. Liels prieks par pirmajiem kursiem, jo divas pirmo kursu komandas ierindojās labāko četriniekā.

Rezultāti: printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā 20. oktobrī viesi no Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Tehniskās fakultātes.

20.10.2017

Piektdien, 20.10.2017. Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma 2.un 3.kursa
audzēkņus ar tālākizglītības iespējām iepazīstināja LLU, Tehniskās fakultātes
pašpārvaldes studenti.
printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Mācības neklātienes nodaļā izglītības programmā „Lauksaimniecības tehnika” sāksies 27. oktobrī.

27.10.2017

Mācības neklātienes nodaļā izglītības programmā „Lauksaimniecības tehnika” sākās 27. oktobrī.


FOTO: Dzejas dienas ietvaros, tehnikumā viesojas dzejniece Inga Gaile

16.10.2017

16.oktobrī Dzejas dienas ietvaros Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā viesojās dzejniece Inga Gaile.  Dzejniece lasīja dzejoļus no krājuma "Migla", iepazīstināja ar romāna "Stikli" sižetu un tajā iztirzāto problēmu loku un diskutēja ar jauniešiem. Inga Gaile ir saņēmusi Latvijas Literatūras gada balvu kategorijā "Labākais Latvijas autora oriģinālliteratūras darbs bērniem", 2007.gadā saņēmusi Dzejas dienu balvu, bet 2012.gadā - Prozas lasījumu galveno balvu.printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

FOTO un VIDEO: Ēdināšanas pakalpojumu izglītojamie - Biedrības "homo ecos:" un Ziemeļvalstu Ministru padomes biroja Latvijā organizētajā projektā.

10.10.2017

Projekta, par atbildīgu pārtikas patēriņu un pārtikas atkritumu samazināšanu DALĪSIM BRĀLĪGI? (#2/skola),  ietvaros 2ĒP un 3 ĒP audzēkņi piedalījās projekta gala pasākumā, kas notika 10. oktobrī Kārļmuižā, Cēsu novadā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top