Š.g. 5.februārī, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums piedalījās pasākumā „Orientēšanās profesiju pasaulē” Brocēnu vidusskolā.

05.02.2018

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Viesnīcu pakalpojuma"3.kursa audzēknes Samanta Zeltīte Kozlova un Zane Kugelane piedalījās Brocēnu vidusskolas rīkotajā pasākumā „Orientēšanās profesiju pasaulē”

Profesiju pasaulē orientējās  5. līdz 10 klases jaunieši,  3-5 skolēnu komandas sastāvā, līdz pat  40 komandām .Katra komanda izpētīja un „pielaikoja” dažādas profesijas.

9.klases skolēnus iepazīstināja ar tehnikumā apgūstamajām specialitātēm, dažādām  brīvā laika pavadīšanas iespējām.


FOTO: Kandavas LT "Florbola turnīrs 2018"

01.02.2018

Š.g. 29. janvārī noslēdzās ikgadējais Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma "Florbola turnīrs 2018". Florbols ir viens no vispopulārākajiem sporta veidiem tehnikumā un turnīram bija pieteikušās 11 komandas. Komandas tika sadalītas 3 apakšgrupās un finālsacensībām kvalificējās 2 labākās no katras apakšgrupas. 

Turnīra TOP 6 komandas:
1.vieta: 2.A kurss. Komandas sastāvs: Mārcis Radvils, Artūrs Bārs, Dāvis Bondarenko, Valters Hanzens, Ilmārs Krūmiņš.
2.vieta: 2.ALM kurss. Komandas sastāvs: Jānis Antiņš, Ričards Skuja, Māris Krautmanis, Jurģis Pušmucāns, Ansis Kviesis, Valentīns Salineks.
3.vieta: 1.BLM kurss. Komandas sastāvs: Reinis Celitāns, Pēteris Tervids, Vairis Neretins, Dāgs Lazdāns.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

FOTO: Audzēkņu tikšanās ar "Hotels Bergs" direktori Ivetu Sprūdžu un restorāna vadītāju Artūru Šulti.

31.01.2018

31.janvārī „Viesnīcu pakalpojuma” un „Ēdināšanas pakalpojuma” 2-3.kursa audzēkņiem bija lieliska iespēja tikties ar Viesnīcas un Restorāna nozares pārstāvjiem – pieczvaigžņu boutique viesnīcas Hotel Bergs direktori Ivetu Sprūdžu un restorāna vadītāju Artūru Šulti.

Tikšanās mērķis bija jauniešiem nodot informāciju par Viesnīcas un Restorāna nozari, darba specifiku, ko darba devējs no jaunieša sagaida aizejot kvalifikācijas praksē vai jau reālajā darba vidē. Viesnīcas un Restorāna nozares profesijas daudzveidību.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

FOTO: Tehnikumā aizvadīta bāra meistarklase Ingusa Reizenberga vadībā.

30.01.2018

Š.g.30.janvārī notika „Bāra meistarklase” Ingusa Reizenberga vadībā.

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Viesnīcu pakalpojuma” un „Ēdināšanas pakalpojuma” specialitātes 2.-3.kursu jauniešiem „Bāra meistarklasi” vadīja populārais bārmenis un „Monin” zīmola Latvijā un Igaunijā vadītājs Inguss Reizenbergs.

Jauniešiem tika sniegta izzinoša un interesanta lekcija par jauno profesionāļu nepieciešamajām prasmēm, zināšanām, kompetencēm, lai varētu veiksmīgi konkurēt darba vidē. Inguss Reizenbergs dalījās ar savu pieredzi karjeras izaugsmē un uzsvēra kad nekad nedrīkst padoties pie pirmajām grūtībām. Vienmēr jāseko savam sirds aicinājumam un savi talanti un prasmes jāpilnveido. Nekad neapstāties pie sasniegtā. Ēdināšanas un Viesnīcas pakalpojuma nozares ir tik interesanta ar plašām iespējām. Galvenais – atrast savu vietu tajā un būt par labu profesionāli!


printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Karjeras dienas Tukumā " Atnāc un uzzini"

24.01.2018

Š.g. 24. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma  „Viesnīcu pakalpojuma",  „Lauksaimniecības tehnika”, „Enerģētika un elektrotehnika” 3.kursa specialitātes audzēkņi piedalījās ikgadējā KARJERAS DIENĀ  „Atnāc un uzzini” Tukuma 2.vidusskolā. Tukuma, Engures, Jaunpils novada skolu 8.-12.klašu skolēniem. Tehnikuma audzēkņi skolēnus iepazīstināja kādas specialitātes var apgūt, kādas iespējas jaunieši var gūt mācoties pie mums, kādas ir brīvā laika pavadīšanas iespējas. 

Jo viss ir tikai mūsu pašu rokās!


FOTO: Š.g. 26. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Lauksaimniecības tehnikas” specialitātes audzēkņu tikšanās ar uzņēmuma SIA”INTRAC” Latvija lauksaimniecības tehnikas pārstāvjiem.

26.01.2018

2018. gada 26. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Lauksaimniecības tehnikas” specialitātes audzēkņi tikās ar uzņēmuma SIA „INTRAC” Latvija pārstāvjiem un darba devējiem. Audzēkņiem bija iespēja, uzzināt par uzņēmuma SIA „INTRAC” Latvija lauksaimniecības tehnikas nozari, jaunākām tendencēm darba tirgū, kādas prasmes, zināšanas ir nepieciešamas aizejot mācību praksē, ko darba devējs sagaida no audzēkņa. Darba iespējas uzņēmumā.

Uzņēmuma SIA „INTRAC” Latvija strādā arī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolvents, kurš jauniešiem pastāstīja, ka tehnikumā iegūtās zināšanas ir liels guvums viņa profesionālajā karjerā, lai jaunieši mācās un pilnveido savas
prasmes.printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

FOTO: Š.g. 25. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Autotransports” specialitātes audzēkņu tikšanās ar Auto nozares pārstāvjiem un darba devējiem.

25.01.2018

2018. gada 25. janvārī Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma „Autotransports” specialitātes audzēkņi tikās ar Auto nozares pārstāvjiem un darba devējiem:           
* Auto Asociācijas viceprezidentu – Ingusu Rūtiņu;
* SIA „Scania Latvija”, Rīgas servisa vadītāju – Jāni Rosicki;
* „Inchape Motors Latvija”, Tehniskais treneris un inženieris – Robertu Daugavvanags-Vanags;
* „Moller Baltic Import”, VW pēcpārdošanas vadītāju – Ivaru Nemši

Audzēkņiem bija iespēja, uzzināt jaunākās tendences darba tirgū, kādas prasmes, zināšanas ir nepieciešamas Auto nozares speciālistam. Auto nozares darba specifiku, profesiju daudzveidību, prakses iespējas, darba un karjeras iespējas Auto nozarē.


printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
<>

KartingsKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top