Lauksaimniecības tehnikas mehāniķa profesija atdzimst jaunā kvalitātē09.07.2020

Sākot ar 2020. gada septembri Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā pēc 9. klases vai neklātienē (ar vidējo izglītību) varēs apgūt Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķa kvalifikāciju. Šī programma aizvietojusi iepriekš apgūstamo kvalifikāciju “Lauksaimniecības tehnikas mehāniķis”. Kāpēc šādas izmaiņas, un kādi no tām būs ieguvumi, informē tehnisko specialitāšu struktūrvienības vadītāja Zigrīda Andriksone. 

printēt Lasīt visu ziņu

Piesakies mācībām tehnikumā - esi viens no mums

Sākusies pieteikšanās Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā apgūstamajās izglītības programmās. 2020./2021. mācību gadā tehnikums piedāvā pēc 9. klases apgūt perspektīvas un pieprasītas profesijas. Kopā ar pieredzes bagātiem pedagogiem ikviens var apgūt sev interesējošo arodu, mūsdienīgā vidē izzinot ne tikai teoriju, bet arī praksi.

Iepazīsties ar uzņemšanas noteikumiem -> šeit.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Uzņemšana mācībām tehnikumā turpināsies līdz 15. augustam18.06.2020

Līdz 15. augustam iespējams iesniegt dokumentus mācībām Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā.

Pieteikties vari klātienē (Valteru ielā 6 Kandavā, 3. kabinetā, darba dienās no plkst. 8 līdz 17) vai elektroniski (e-iesniegums http://kandavastehnikums.lv/uznemsana)

Lai varētu sākt mācības tehnikumā, kopā ar iesniegumu jāiesniedz: izglītības dokumenta un sekmju izraksta kopijas, medicīniskā izziņa, 4 fotogrāfijas.

Uzņemšana notiek konkursa kārtībā, ņemot vērā vidējo atzīmi visos mācību priekšmetos, kas norādīti izglītības dokumentā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Foto: tehnikuma absolventu izlaidums29.06.2020

26. jūnijs bija priecīgs brīdis gan Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma absolventiem, viņu ģimenēm, draugiem, gan arī pedagogiem. Lielajā dzīvē pavadīti tehnikuma pēdējio kursu studenti un neklātienē studējošie.

Prieks par paveikto, laba vēlējumi, smaidi - tas viss, lai paliek atmiņās par tehnikumā pavadīto laiku, dodoties tālākajās gaitās. 

Foto: Maija Egle

printēt Lasīt visu ziņu galerija (76)

Kandavas Lauksaiminiecības tehnikuma absolventu izlaidums18.06.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma audzēkņu izlaidums notiks 26. jūnijā, pulksten 15. 00 (4.ALM, 4.BLM, 4.ĒP) un pulksten 17.00 (4.A, 4.VP, 4.E, Neklātiene) tehnikuma aktu zālē.

Absolventi un kursu audzinātāji aicināti ierasties 15 minūtes ātrāk un pulcēties 2. korpusa 1. stāvā. 

printēt

Noslēgušies kvalifikācijas eksāmeni tehnikumā18.06.2020

Divu nedēļu garumā Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma pēdējo kursu audzēkņi kārtoja kvalifikācijas eksāmenus savās specialitātēs. Kopumā teorētiskos un praktiskos uzdevumus pildīja 86 jaunieši, kuri savu nākotni vēlas saistīt ar automehāniķa, elektrotehniķa, lauksaimniecības mehāniķa, viesnīcas vai ēdināšanas pakalpojuma speciālista profesiju.

Pateicamies eksāmenu komisijai – savas nozares speciālistiem – kuri vadīja un uzmanīja šo procesu.

Uz tikšanos izlaidumā, 26. jūnijā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (54)

Noskaidroti centīgākie matemātikas sacensībās “Mācies sev”14.06.2020

Kandavas Lauksaimniecības tehnikumā maijā nenotika tikai sacensības sportošanā. Laikā no 5. maija līdz 10. jūnijam matemātikas skolotāja Dace Rumika izaicināja 3. kursu jauniešus piedalīties matemātikas sacensībās “Mācies sev”. Izaicinājums vienlaikus kalpo ne tikai kā sacensība, bet arī kā iespēja būtiski uzlabot savas zināšanas.

Mēneša garumā jaunieši mācījās ar uzdevumi.lv, virtuālās skolas starpniecību, noslēgumā pildīja eksāmenu un diagnosticējošo darbu matemātikā. Pēc rezultātiem noskaidroti trīs jaunieši, kuri ieguvuši labāko rezultātu un arī ieguvuši trīs augstākās vietas.

Labākos rezultātus uzrādīja: Vairis Jankus (3BLM) Kevins Laksis (3ĒP) Patrīcija Čiekure (3K) 

Lepojamies!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)
facebokinstagramyoutube
Pasākumu kalendārs
<
>

PIeteikšanās mācībāmKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālā struktūrvienībaKandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienībaKandavas novadse-klase
back to top